2733
2734
عنوان

😔😔😔😔😔😔😔خودکشی 😔😔😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7408 بازدید | 105 پست
غیر از کلینیک، می تونی مجوز مهد کودک بگیری و مهد کودک دایر کنی. 

نمیدونم ولی مشاور انتخاب رسته ام گفت ما کمبود این رشته‌شون داریم اما خب به دلم نبست البتهفت کارشناسی ارشد 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم رشته آینده شغلی‌ش تضمین شده هست، غیر از یک سری رشته های خاص؟ 

تربیت معلم داشت همون چیزی ک میخواستم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
نمیدونم ولی مشاور انتخاب رسته ام گفت ما کمبود این رشته‌شون داریم اما خب به دلم نبست البتهفت کارشناسی ...

عزیزم به خدا توکل کن و چند روزی به خودت فرصت بده و بدونِ افکار منفی و مزاحم، بشین تصمیم نهاییت رو بگیر، امیدوارم به لطفِ خدا درست ترین تصمیم رو بگیری. 

2728
عزیزم به خدا توکل کن و چند روزی به خودت فرصت بده و بدونِ افکار منفی و مزاحم، بشین تصمیم نهاییت رو بگ ...

مرسی عزیزدلم  از حرفات ♥️🌹

تربیت معلم داشت همون چیزی ک میخواستم  

خوب عزیزم الان که نشده و میگی سال دیگه هم محروم هستی و بعدشم سنت نمی خوره، شاید صلاح نبوده، الانم دنیا رو برای خودت عذاب نکن. موفق باشی. 

خدای بزرگ و مهربون خودش انشاءالله به بهترین روش ممکن، سختی‌ها رو برات آسون، دلت رو به زندگی گرم، لبت ...

ممنون عزیزم ان شا ...

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
ممنون عزیزم ان شا ...

خداوندا

تو رو به پاکیه نوزادها،

به معصومیت بچه ها،

به دلهای شکسته،

به چشمهای ترسیده و مضطرب، 

به محبتِ مادرها،

به آهِ دل مظلوم، 

به اشک چشمِ یتیم،

به تنهایی غریبانِ دور از خانه، 

به پیوندِ نگاهِ عاشق و معشوق، 

و به خودِ خودِ خودت

قَسَمِت می دم حاجتِ دلِ این دوستمون رو روا کن 

و دلِ پدرش رو به این وصلت رضا کن

و عاقبتِ این ازدواج رو ختمِ به خیر کن، آمین 🙏🙏🙏

2738
ممنون عزیزم ان شا ...

بسم‌الله الرحمن الرحیم 

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ

اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ

اقتضای سنته دوست من که زود خسته شدی، من همه زندگیمو باختم اما از خدا ناامید نیستم. حتی اگر چیزی تو د ...

چه قدر قشنگ صحبت میکنی برام دعا کن انشالله این حال منو هیچ کس نچشه دعا کن خلاص شم تحمل ندارم 

چه قدر قشنگ صحبت میکنی برام دعا کن انشالله این حال منو هیچ کس نچشه دعا کن خلاص شم تحمل ندارم 

سلام عزیزم ، از هر کسی سوال کنی میگه مشکلات من از همه سختتره، در صورتی که خداوند طبق آیه آخر سوره بقره در حد توان انسان امتحانش میکنه نه بیشتر. من اعتقاد راسخ دارم خداوند بی نهایت مهربانه و در هر شرایطی میشه ازش درخواست کرد البته با دعاهای زیبا و ادبیات زیبا، و امکان نداره دعا شرایط داشته باشه و خداوند مهربان اونو نشنوه. خداوند رو با الفاظ زیبا صدا بزن حتما جواب میگیری، چشم من هم براتون دعا میکنم، ان شاالله که مشکلت حل بشه و حال دلت خوب بشه.

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
پیج اینستا داری باهم حرف بزنیم؟

پیجتو بده گلم

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
2706