2737
2734
عنوان

میخوام خودموبکشم بخاطر کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 54 پست
باید تحمل کنم محیط خونه رو 😢تمام زورمو بزارم قبول شم فقط یه چیزی حالمو خراب میکنه تاثیرمعدل  ...

میخوای بیام برات ؟

بشین بخون خدا وکیلی ....تاثیر معدل اصلا اونقدرها مهم نیست که خوندن خودت مهمه

والا چه فکرایی میکنی ، فقط دنبال مشکل میگردی توی هر راه حلی 

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای بیام برات ؟ بشین بخون خدا وکیلی ....تاثیر معدل اصلا اونقدرها مهم نیست که خوندن خودت مهمه وا ...

ببین سنم رفته بالا خانواده از دستم عصبین دارم میمیرم نمیتونم گریه کنم خیلی قبلن باامید میجنگیدم 

2731
ببین سنم رفته بالا خانواده از دستم عصبین دارم میمیرم نمیتونم گریه کنم خیلی قبلن باامید میجنگیدم  ...

خانواده ات حق دارن ،هر خانواده ای بودن عصبانی میشدن ، اما باید یکسال درست و حسابی بخونی و بعد با قبولی خوشحالشون کنی. نظام قدیم هستی ؟

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
میگن میخوان تغییرش بدن

عه واقعا دیوانه ان.منم نظام قدیم بودم همه چیز به نفع دوازدهما بود امسال.ببین اشکالی نداره به اون فکز نکن.من تاپیک قبلیتو دیدم رتبه ات واقعا قابل قبول و خوبه.امسالم با انگیزه تلاش کن مطمئنم امسال یکم بیشتر تلاش کنی میاری یه رتبه خوب.حتما یه امسال رو هم با تمام توان تلاش کن تو میتونی

2738

هوووووو مگه چه مشکلیه حالا دوره ای که برای کنکور خودشونو میکشتن گذشته اینهمه رشته بدون کنکور یکیشو برو دیگه انگار بقیه که قبول شدن کجای دنیا رو گرفتن که تو نمیتونی بگیری والا

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی