2737
2734
عنوان

خانمای باردار کیا ترس و استرس دارن راجب نی نیشون

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 42 پست
من از هفته ۱۳تقریبا شروع شد اول فک کردم سنگین برداشتم ولی بعد اون بعضی وقتا میگیره شبیه پریودامه ولی ...

نترس من اینقدر سونو دادم گفتن خوبه فقط عفونت ادرار داشتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=104837890]نترس من اینقدر سونو دادم گفتن خوبه فقط عفونت ادرار داشتم [/QUO

هفته دیگه ازمایش غربال دوم دارم ولی سونو ننوشت☹

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2731
سونو هفته ۱۸

ی ماه دیگههههه😥

ایشالله همگی نی نیامونو سالم بغل بگیریم 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2738
انشالله عزیز دلم  یکی با استرس پیش میره یکی هم خودش میره سقط میکنه

آره واقعا

من که اینقد فکرای ناجور میکنم خودمو دیوونه میکنم تااخربارداری

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
شما ک تجربه دارین من ۱۴هفتمه دردای ممتد زیر دلم دارم شبیه پریود ولی انقباض نیس یه دل درد یسره طبیعیه ...

من در حد تیر کشیدن درد داشتم ممتد نبود

به دکترت بگو به نظرم

🔵🔵🔵وزن اولیه 
من در حد تیر کشیدن درد داشتم ممتد نبود به دکترت بگو به نظرم

گفتم گفت چیزی نیس رحمت داره بزرگ میشه 😥