2733
2734
عزیزممممم. درکت میکنم. چی بگم. بگم ایشالا بشه بعد عشقت تو زرد باشه. بگم هر چی خیره بعد دلتنگ باشی. ا ...

خیلی سخته..خیلی ..دلم واسه دیدنش لک زده..هیچی ازش ندیدم...عاشق مردونگیش، مهربونیاش، صداش ،چشماش،شدم..خسته شدم..دیگه..

مرسی عزیزم.ایشالا هرچی خیره بشه..

انشالا توهم زودتر به خواسته دلت برسی عزیزم.💗💋🦋😔

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته..خیلی ..دلم واسه دیدنش لک زده..هیچی ازش ندیدم...عاشق مردونگیش، مهربونیاش، صداش ،چشماش،شدم. ...

من که ناامید شدم. میگم خدایا یا منو بکش یا اذیتم نکن. تمام تلاشمو میکنم تنهایی از پس خودم بر بیام ولی به چیزی کمه. یه حمایت از جنس دوست داشتن. ممنون برام دعا کردی😘

من که ناامید شدم. میگم خدایا یا منو بکش یا اذیتم نکن. تمام تلاشمو میکنم تنهایی از پس خودم بر بیام ول ...

منم خاله مثل تواِ

.۳۵ سالشه 

.۱۵ سالگی عاشق عموم میشه بهم میگن و باهم دوست میشن.

۱۹،۲۰ سالگی جداشون میکنن عموم ازدواج میکنه تا الان که ۱۵ سال گذشته هنوز عاشقشه و عاشق همن در حالی که عموم دوتا دختر داره..زندگی  همینه عزیز دلم.. غصه نخور..اینهمه صبر کردی خدا بهت یه خوب و خوشتیپ و کلا عالی میده ..😍😍😍

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2731
ممنون گلم. ایشالا خاله تو هم دوباره عشق جدید پیدا کنه.

خواهش میکنم عزیزم.

انشأالله. دعاش کن.روزای سختی رو داره میگذرونه..افسردگی گرفته با هیچ کس به غیر من صمیمی نیس ..

♥️♥️♥️♥️💔♥️♥️♥️♥️♥

موفق باشی عزیز دلم.

خوشحال شدم باهات آشنا شدم.

خواهش میکنم عزیزم. انشأالله. دعاش کن.روزای سختی رو داره میگذرونه..افسردگی گرفته با هیچ کس به غیر من ...

حتما دعاش میکنم. حتی امسال یه شمع روشن کردم. گفتم به نیست تمام آدم های تنها گذاشتمش کنار یه شمع دیگه که تک بود. الان یاد اون افتادم یهو. ایشالا بهترین براش پیش بیاد. 

منم خوشحال شدم گلم. شب بخیر