2737
2734
نه نگران نباش فک نکنم من ک تو ی روز دوسه لیوان شربت نذری زعفرون خوردم هیچیم نشد دکترا میگن کمش و چاش ...

منم چندباری با سالاد شیرازی دو سه قاشق آب غوره خوردم خیلیم چسبید جات خالی😀

منم چندباری با سالاد شیرازی دو سه قاشق آب غوره خوردم خیلیم چسبید جات خالی😀

اونو ک زیاد خوردم عاشقشم😂

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انقدر استرسي شدم ك شيريني با چاي هم ميخورم ميگم نكنه تكوناش زياد بشه

خانوما من هفته ١٦ كي تكونش حس ميكنم ؟؟

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
2731
من انقدر استرسي شدم ك شيريني با چاي هم ميخورم ميگم نكنه تكوناش زياد بشه خانوما من هفته ١٦ كي تكونش ...

هنوز وقت داری فک کنم تا ۲۲ هفته مشکلی نداره

الهی و ربی من لی غیرک                                            خدایا به امید تو
2738
هقته ۱۶ تا ۲۰ معمولا من ۱۸ هفته ام بود حس کردم

ممنون 

من بهم هفته ١٥ سونو مطب دكترم بهم گفت پسره با قطعيت

ولي ان تي گفت ٦٠ درصد دختر

حالا ١٥ هفته بنظرتون درسته ؟؟؟

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰