2733
2734
عنوان

کسایی که وسواس فکری و اضطراب دارن میشه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1408 بازدید | 58 پست
چطوری

باهاش حرف میزنم تشکر میکنم این میشه مکالمه قرار نیس چادر سر کنی و دلا بشی 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت بشن خوب اگه کسی واقعا دوست داشته باشه با هر چیز الکی ناراحت نمیشه ازت اگر هم بشه بعد یه مدت ی ...

متاسفانه این روزا خیلی بیشتر درگیر این رفتارمم همش میترسم دل کسیو بشکنم حتی تو مجازی خیلی مراقبم ولی بارها شده خواستم این  قانون ذهنیم رو بشکنم و حرف دلمو بزنم 

2731
متاسفانه این روزا خیلی بیشتر درگیر این رفتارمم همش میترسم دل کسیو بشکنم حتی تو مجازی خیلی مراقبم ولی ...

شما از روی خیر خواهش این کار رو میکنی ، من بعضی وقتا از روی مهربونی هست اما خیلی وقتا هم از ترس هستش

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
منم همین طور !! مثلا این پسره که تو تاپیک قبلیم گفتم یکی از بچه های دانشگاه هست الان میگم پیش خودش م ...

در این حد خودت و اذیت نکن تو باهاش کار داری رایگان هم انجام نمیده که بخواد منت بذاره داری پول میدی بهش واضح بگو بگو برام خیلی واجبه حتما یه تایم دقیقی رو مشخص کنید که من به بقیه برنامه ریزی هام برسم 

خود خدا گفته نماز بخونید    

دیگه من ترکی یا فارسی شکر میکنم خدامو و باهاش حرف میزنم این حس بهتری بهم میده

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2738
در این حد خودت و اذیت نکن تو باهاش کار داری رایگان هم انجام نمیده که بخواد منت بذاره داری پول میدی ب ...

آخه در برخورد حضوری آدم خوبی به نظر میرسه اما نمیدونم چرا موقع پیام دادن هی این دست اون دست میکنه یا تاریخ کلاس رو میندازه عقب مثلا من از شب قبل بهش پیام میدم میتونید فردا بیاید !؟ فردا صبحش میگه جور نشد امروز بیام 

عزیزم کاش میتونستم اینجوری بگم اما چون کارم گیر هست میترسم ، فقط میخوام تموم بشه 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
آخه در برخورد حضوری آدم خوبی به نظر میرسه اما نمیدونم چرا موقع پیام دادن هی این دست اون دست میکنه یا ...

خیلی رفتارش زشته که هی بدقولی میکنه نیمتونی به یه فرد دیگه ای بگی ؟ منم بودم خیلی اعصابم خورد میشد 

خیلی رفتارش زشته که هی بدقولی میکنه نیمتونی به یه فرد دیگه ای بگی ؟ منم بودم خیلی اعصابم خورد میشد&n ...

نه همشون همین هستن ، کم پیدا میشه آدم خوش قول ، من چون هر بار کلاس رو مینداخت عقب چیزی نمیگفتم پررو شده خسته ام دیگه ، داره گریم میگیره ، این که بی احترامی میکنه و جوابم رو نمیده بیشتر ناراحت میشم ، ناراحت میشم چون بلاتکلیف میمونم 

میفهمم چی میگی عزیزم متاسفانه ادم های خوب خیلی کم شدن همه به دنبال منفعت خودشونن 

اره زهره جان ، کلا این که خیلی استرس دارم و بقیه برام انقدر مهم هستن آزارم میده ، هیچ کس جز کسی که این مشکل رو داشته باشه من رو درک نمیکنه 😞😞

عزیزم

شاید خدا رو تو زندگیت کم داری.

اگر نماز نمیخونی

حتما امتحانش کن..البته نماز اول وقت

و اگر میخونی نماز شب رو امتحان کن..که معجزه گره.

ذکر استغفار و بعدش الحمدلله رب العالین رو پشت هم بگو

با توجه به معنی

شبی ۷۰ بار

خییلی آرامش میده و دفع انرژی های منفی میکنه

سجده نمازت رو هم طول بده

که دافع انرژی منفی ست.

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم...