2726
عنوان

می‌خوام با دوستم قطع رابطه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 6059 بازدید | 116 پست
چی بگم بیشتر تاپیکاتو خوندم و غصه خوردم ولی خیلی خوشحال شدم ک انقد دختر قوی هستی 

مرسی عزیزم که اینو میگی ، اتفاقا من فکر میکنم خیلی ضعیف بودم و به خاطر شرایط بد زندگیم نتونستم مستقل باشم و رو پای خودم وایسم ، ولی حداقل ضعف ها و ایرداهام و میدونم و به خاطر همینم احتیاطم تو زندگی خیلی بالاست و تا الانم نذاشتم کسی ازم استفاده کنه یا بهم ضربه ی بدی بزنه. تو ازدواجم برای همین خیلی محتاطم و واقعا تا کسی پیدا نشه که مطمئن نشم باهاش خوشبخت میشم و آدم درست و پاک و خوبیه مجرد میمونم

خوب میتونی هر بار که زنگ زد جواب ندی یه بهونه ای چیزی بیاری ، هربار یه بهانه بیار جوابشو نده یا به دیدنش نرو یا اگه گف میام بگو ما نیستیم کم کم رابطه تموم میشه 

⁦♥️⁩و بگو پروردگارا ،بیامرز و مهربانی کن،که تو مهربان ترین مهربانانی⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر نمیدونم چرا دلم شکست وقتی خوندم ، دلم خیلی واسه دوستت سوخت ، کاش لااقل داداشت دوستش داشت ، به نظر من دخترهایی که با سختی بزرگ میشن خیلی بیشتر قدر زندگی و همسرشون رو میدونن .. این که باهاش قطع رابطه کردی به خودت ربط داره ولی همش فکرم پیششه که چقدر الان نا امید و خسته س .. الهی که خدا خودش خوشبختش کنه ، مطمئن ا قسمت هم نبودن وگرنه جور میشد 

عزیزم رک بهش گفتم و قطع کردم رابطه مون و ، آخه من ترجیح میدم رک حرفم و بزنم تا بی محلی و کم محلی کنم ...

آره عزیزم خیلی خوبه اینطوری متاسفانه من نمیتونم رک گو باشم و حتی کم محلی و اینا کنم فقط تو رودروایسی رابطه رو ادامه میدم البته خدا روشکر با کسی خلاف میلم رفت و آمد ندارم و ارتباط دوستی ندارم 

انشالله که خوشبخت و عاقبت بخیر باشی دوستم❤🙏

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
2728
استارتر نمیدونم چرا دلم شکست وقتی خوندم ، دلم خیلی واسه دوستت سوخت ، کاش لااقل داداشت دوستش داشت ، ب ...

این داداش من بیشتر با عقلش تصمیم میگیره نه دلش ، با یه دختری هم اینترنتی ۷ سال پیش دو سه سال دوست بود و وابسته ش هم شده بود اما به خاطر اینکه دختره خانواده ی خوبی نداشت و برای داداشم هم مشکلاتش و تعریف کرده بود حاضر نشد بره خواستگاریش ، اون موقع داداش من دانشجوی کارشناسی بود و هیچ پول و پله ای نداشت ، تکلیف سربازیش معلوم نبود ، کار هم که نداشت ، اون دختر واقعا خود داداشم و دوست داشت اما داداشم به خاطر همین قضیه ی خانوادش نمیخواستش برای ازدواج ، یادمه میومد از قهر و مشکلاتش با دختره می‌گفت من همه ش طرف دختره بودم ،  بعد چند سال پیش دختره بهش گفته بود دارم ازدواج میکنم با پسر خاله م و بعد داداشم حرصش گرفته بود ، میومد با ما حرف میزد و می‌گفت می‌خوام برم عروسیش و به هم بزنم ، برم به پسره بگم با من دوست بوده ، چطور ۲ ، ۳ سال به من میگفت دوستم داره حالا میخواد ازدواج کنه ، من و داداشم دعواش کردیم گفتیم غلط کردی بخوای زندگیش و خراب کنی ، تو که برای ازدواج نمیخواستیش ، چقدر باید برات صبر میکرد؟ اون که نمیتونست بیاد خواستگاری تو ، تو نرفتی اونم باید به فکر زندگیش باشه....

یادمه وقتی از اون دختر می‌گفت که مثلاً درد و دل کرده و فلان مشکلش و براش گفته و داداشمم به خاطر همون درد و دل ها و مشکلاتی که دختره از خانوادش گفته بود نمیخواستش خیلی دلم برای دختره سوخت ، به داداشم گفتم چقدر شما پسرا نامردین ، اون باهات درد و دل کرده و تو همین و علم کردی و به خاطرش میگی نمی‌خوام بگیرمش ، در حالی که اون میتونست هیچی از مشکلاتش بهت نگه ، بعد بهش گفتم فکر می‌کنی اگه بری خواستگاری یه دختر دیگه اون این مشکلات و نداره تو خانوادش ؟! چرا همه مشکل دارن ولی این دختر رو حساب صمیمیت و صداقت و علاقه ش مشکلش و برا تو گفته ولی تو از اون دختر غریبه هیچی نمیدونی

استارتر نمیدونم چرا دلم شکست وقتی خوندم ، دلم خیلی واسه دوستت سوخت ، کاش لااقل داداشت دوستش داشت ، ب ...

اون دختر داداشم و وقتی هیچی تو جیبش نبود میخواست اما دوستم تا فهمید این داداش من لیسانس گرفته ، فوق لیسانس قبول شده ، سربازیش اوکی شده حالا هم که کارمنده بانکه هوا برش داشت که از داداشم خواستگاری کنه ، به گفته ی خودش هم از روی عشق این کار و نکرده و فقط به عنوان یه گزینه با موقعیت خوب این پیشنهاد و داده ، پس جای دلسوزی نداره ، دلسوزی برای دختریه که از روی عشق چند سال پای یه پسر بی پول و بدون شغل و دانشجو یا سرباز میمونه تا شرایطش اوکی بشه نه کسی که لقمه ی حاضر و آماده و بزرگتر از دهنش میخواد برداره 

نمیدونم چی بگم آخه موقعیت الان داداشت هم اصلا چیز خاصی نیس ، لااقل چندین سال طول می کشه تا بخواد حالا یه زندگی معمولی داشته باشه البته با توجه به اوضاع الان کشور میگم ، اکثر جوون هامون تحصیل کرده ن یا کار مربوط به رشته شون  پیدا نمیکنن یا پیدا کنن هم حقوق آنچنان ی نداره مگه خانواده پولداری داشته باشن که حسابی حمایتشون کنه .. به نظر من باز دختری پسری رو دوس داشته باشه بهتر با شرایطش کنار میاد

نمیدونم چی بگم آخه موقعیت الان داداشت هم اصلا چیز خاصی نیس ، لااقل چندین سال طول می کشه تا بخواد حال ...

بله خب چون تازه یک سال و نیمه سرکار میره هنوز چیز آنچنانی نداره ولی تو همین مدت یه تیبا خریده و پسر زرنگیه و اهل پس انداز و مطمئنم تا دو سال دیگه هم خونه هم وسایل زندگیش اوکی شده ، پس شرایطش برای شروع زندگی خوبه ، خیلی از دخترارو میشناسم آروزوشونه با کارمند بانک ازدواج کنن ، چون کلاس کاریش بالاست ، حتی خود مردا هم اینو می‌دونن و شوهر خواهر ناتنیم بهش گفته بوده تو موقعیتت برای خواستگاری و ازدواج خیلی خوبه به خاطر شغلت و یه انتخاب خوب داشته باش.

حالا شرایط داداش من اگه خیلی هم بالا نیست ولی مطمئنا از شرایط دوستم که تحصیلات ابتدایی رو هم تموم نکرده ، یک بار ازدواج کرده ، یک سال و نیم از داداشم بزرگتره و تازه اعتیاد و زندان و مشکلات دیگه رو تو خانواده داشتن که بالاتره ، بازم میگم با وجود همه ی اینا اگه خود داداشم عاشقش بود اصلا شرایطش مهم نبود ، اما اینکه خودش و میخواست بچسبونه به داداشم اونم نه از روی عشق و به خاطر موقعیتش و از دوستی با منم سو استفاده کرده حالم و به هم میزنه

بله خب چون تازه یک سال و نیمه سرکار میره هنوز چیز آنچنانی نداره ولی تو همین مدت یه تیبا خریده و پسر ...

عزیزم دوستتون رو که بالا هم توضیح دادین منم گفتم قسمت هم نبودن ولی در کل منظور من اینه باز دختری پسری رو دوس داشته باشه بیشتر با شرایطش کنار میاد ، بله برادر شما اول راهه و انشالله که خدا خودش کمکش میکنه واسه پیشرفت بیشتر ، حرف شما هم درست دختر های الانی بیشتر دنبال موقعیت و پول خوب پسر هستن .. برادرای من با وجود این که سی به بالا هستن اوضاع مالیشون هم خوبه جرات زن گرفتن ندارن ، یه جور ریسک شده .. کلا شرایط ازدواج سخت شده ، اینا هم دنبال خانواده کم جمعیت ، وضغ مالی نسبتا خوب ، با حداقل تحصیلات لیسانس هستن ... انشاللع که همه جوونا عاقبت بخیر بشن

عزیزم دوستتون رو که بالا هم توضیح دادین منم گفتم قسمت هم نبودن ولی در کل منظور من اینه باز دختری پسر ...

مرسی عزیزم انشالله شرایط برای همه ی مجردا که میخوان ازدواج کنن اما نمیتونن فراهم بشه ، درسته همه دنبال اینن تو ازدواج به خوشبختی و آرامش برسن و دنبال یکی همسطح خودشون میگردن و حق هم دارن ، البته عشق گاهی وقتا همه ی معادلات آدم و به هم میزنه و گاهی آدما با کسایی ازدواج میکنن که هیچکدوم از معیارهایی که مد نظرشون بوده نداشتن اما خب به نظرم ارزش داره وقتی از روی عشق باشه. ممنون عزیزم که نظرت و برام نوشتی