2733
2734
عنوان

بین این دخترا کدومشون خوشگلتره؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2208 بازدید | 67 پست

بین این دونفر ک گفتی کایلی ❤ 

ولی خب بیشتر تیپ شخصیت خانومای بیزینس ومن رو میپسندم اونا ک بیشتر ب موفقیت و کارشون اهمیت میدن تا چهره و اندام و زیباییشون😊❤

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بین این دونفر ک گفتی کایلی ❤  ولی خب بیشتر تیپ شخصیت خانوامی بیزینس ومن رو میپسندم اونا ک بیشت ...

100%👌

‏من حامل زخم‌های تمام نبردهایی هستم که از آنها طفره رفتم..
صورتش رسما تافتونه! نه زاویه ای نه چیزی ولی همین امبر هرد،بدون جراحی ی صورت بی نقص داره😍 من اونو ...

نمیدونم این هانده چی داره که این همه طرفدار داره، نمیگم خوشگل نیست بانمکه اما نه درون حد که اسم در کرده 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2731
این دوتا یکیه؟کی هست ایشون؟

بله یکی ان 

عکس دومی که استارتر گذاشته هم همینه

کایلی جنر  مدل معروف  یکی از اعضای خانواده کارداشیان ها

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
اصلا قابل مقايسه نيستن اولي و دومي  اولي مثلا ٥عه  دومي ٥٠٠٠عه

یعنی تو این عکس دومی ک معلم نیس کیه و همش هم پلاستیکه رو از هانده که همه ی همه ی زیباییش خدادادیه قشنگ تر میدونی؟ بخشید ولی بم برخورد

2738