2726
بخون گلم ، انشالله اون مسئله به بهترین شکل حل میشه

انشاللله خدا از دهنت بشنوه

میدونی خیلی ترسیدم‌اخه جلوی خودم قلبشون گرفت و‌برای چند لحظه هم رفتن واقعا سی پی ار کردن که برگشت و بردن بیمارستان

حالا من خونه خودمم همش میترسم گریه میکمم غیر از اینکه نگران مریضمون هستم نگران پدر مادرمم هستم شوهرم همش میگم اگر اینا یک لحظه قلبشون بگیره من چه خاکی به سرم بریزم

تازه عموم که قلبش گرفت تو فامیل دکتر داریم و‌فامیلمون بالاسرش بود اون نجاتش داد اصلا امبولانس دیر اومد

همش نگرانم میترسم تا الان خوب پیش رفته بودم ولی الان چند وقته ذهنم درگیره اصلا ذهنم  راه نمیاد همش خاطرات اون شب و تکرار میکنه 

از طرفی اگر عموم چیزیش بشه برای بابام میترسم بعد پدرشون عموی بزرگم جای پدرشون بود اصلا اون لحظات چهره ها از ذهنم نمیره همه چی تو‌یک لحظه بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاللله خدا از دهنت بشنوه میدونی خیلی ترسیدم‌اخه جلوی خودم قلبشون گرفت و‌برای چند لحظه هم رفتن واق ...

ببین انشالله که هیچ اتفاق بدی نمیوفته ،شما دلتو اروم نگه دار و دعا کن براشون .

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
افرین عزیزم چه زندگی هدف مندی 👏👏👏👏

عسل جان شما هدفتون چیه ، تقریبا هم سن هستیم فکر کنم 

2728
ببین انشالله که هیچ اتفاق بدی نمیوفته ،شما دلتو اروم نگه دار و دعا کن براشون .

انشالله 

خدا کنه

یعنی هیچی نمیخوام دیگه فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخوام

این اتفاق که افتاد داشتیم نذری درست میکردیم همونجا سر‌دیگا گفتم هیچی دیگه نمیخوام فقط سلامتی 

منم مثه شما دارم کنکور تجربی میدم میخوام پزشکی ۹۹!قبول بشم منتها اولش بخاطر این بود که گفتم این همه درس خوندم ولی من اون جایگاه اونا رو‌ندارم پولشونو و.....

ولی چقدر احمق بودم حدایا یعنی بعد این انفاق‌همش میگم خدایا رو‌هدفم مصمم تر شدم میخوام بتونم جون یکی و‌نجات بدم  هرکاری برای خوب شدن یکی میتونم انجام بدم خدایا شکرت 

همه بیمارا انشالله‌سلامتی شونو زودتر بدست بیارن

هیچی دیگه‌نمیخوام فقط سلامتی‌‌‌.

کاملا موافقم استارتر، شب قبل همیشه برای فردام حتی شده توذهنم برنامه دارم.... خیییلی انگیزه میگیرم وصبح بانشاط برای هدفم حتی اگه کوچیک به نظر بیاد بیدار میشم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
کاملا موافقم استارتر، شب قبل همیشه برای فردام حتی شده توذهنم برنامه دارم.... خیییلی انگیزه میگیرم وص ...

افرین خانوم گل ، موفق باشی 

ممنون عزیزم و همچنین شما، ازتو پیک مثبت ویراژ انرژی ممنون😍

خواهش میکنم گلم 😍😍

چقدر خوب. من خودم که زیاد پشتکار ندارم ولی اگه میدونستم شرط سنی نداره همسرم رو تشویق میکردم بخونه. ا ...

از من میشنوی خودت بخون ،،،ولی همسرتو به خوندن پزشکی ترغیب نکن 

خودم که رشته ام حساب ای بوده اصلا توانش رو ندارم. همسر من دیگه نمیخونه خسته شدا

عیبی نداره که همسرتون نخونه 

2706