2726
عنوان

بدترین کرم پودر من

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 70 پست
محصولاتش بیشتر کپی ولی تنوع بالایی داره من بخاطر این میپسندم من کرم پودرشو دوست دارم البته ارایشو ف ...

اره ولی برای مجلس استی لادر وتارت وجورجیو ارمانی خیلی خوبن 

جورجیوکه اینقدد سبکه هرچی بگم کم گفتم

حتمامتحان کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا استارتر بیاد بچه ها بدترین ضد آفتاب من الارو بود خیلی خیلی بده😣😣

كرم جوانه گندم بزن هم شفاف سازي ميكنه و لكه بره هم ضد افتاب

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

بچه ها توروخدا ازكرما و وسايل ارايشي بهداشتي گياهي خوب  استفاده كنين هم اينقدر هزينه ي گزاف نميدين هم عالي و نتيجش خوبه

خودم استفاده ميكنم اينقدر خوبه دلم ميخاد همه ي دنيا استفاده كنن

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
2728
منظورتون رومتوجه نشدم

كجاشو عزيزم؟؟

ميگم از كرم پودر كرماي ارايشي يا بهداشتي گياهي و دست ساز استفاده كنين نه اين صنعتيا كه معلوم نيست اصل و بدلش كلي هم بايد بابتش پول داد

كجاشو عزيزم؟؟ ميگم از كرم پودر كرماي ارايشي يا بهداشتي گياهي و دست ساز استفاده كنين نه اين صنعتيا ك ...

چه ربطی به دست ساز داره اخه؟

بهترین کرم هاوبرندهاهستن که تولیدمیکنن اینم ی برند دراگ استوره

قیمت انچنانی هم نداره 

شمادربهترین حالت از کرم دست سازم استفاده کنید بازم به پوست ی عده نمیسازه هیچ محصولب نمیتونه ۱۰۰٪مردم رو راضی کنه

چه ربطی به دست ساز داره اخه؟ بهترین کرم هاوبرندهاهستن که تولیدمیکنن اینم ی برند دراگ استوره قیمت ا ...

نميدونم والا شايدم راست ميگين

اون برنداي معتبرو نميگم عزيزم 

خيليا همين دم دستيارو استفاده ميكنن كه متاسفانه بدله و پوستو خراب ميكنه

وگرنه اون خوباش كه جاي ايراد گرفتن نداره

نميدونم والا شايدم راست ميگين اون برنداي معتبرو نميگم عزيزم  خيليا همين دم دستيارو استفاده مي ...

این محصولات دست سازو از کجا میخرید؟

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

من از شهرمون و اشنامون ميگيرم ولي حتماتو هرشهري دارن

من از كرم جوانه صابون زردچوبه كرم پودر پنككش استفاده ميكنم فوق العاده راضيم رو پوست منكه معجزست

حالا به قول استارتر شايد ايناهم بهر پوستي نخوره ولي به من خوردخداروشكر