2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والله من با داشتن دو تا بچه با این حرف مخالفم .این حرف برای 20 سال پیش بود

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2728

اصلااااا..من و همسرم معتقدیم ثمره زندگیمون اینه که تا اخر عمر واقعا عاشقانه بپای هم بمونیم.و خودمونو وقف هم کنیم.این پیش خدا خیلی باارزشه.یعنی در مورد ثمره که صحبت کردیم..این نتیجش شد..

من ندارم ولی به اون روزی فکر میکنم که پیر پیر پیرم . ۸۹ سالمه و هیچکی نیست . موندم گوشه خونه و گندید ...

والا خیلیا هستن که بچه ام دارن ولی دقیقا تو همین شرایط بودن😑

بچه تضمین نمیکنه که شما تو آینده تنها بمونی یا نه

مخالفم با این حرف اولا بچه داشتن یا نداشتن دست آدما نیس دست خداس دوما شاید یکی اصلا خودش بچه دوس نداشته باشه شاید یکی ده تا دوس داشته باشه بیاره

بی ثمر اونیه که همچین فکری میکنه نه اونی که بچه نداره 😆

چطوری؟؟ میخواستم بهت خبر بدم اون پسره چیکار کرد؟؟؟ امروز بهم گفت چه لپایی داری واقعا زیباست   ...

😂😂😂😂😂

ژان ژان نگفتیم پسره هیزه 😆😆

اون تا صب تو فکر لپاته داره گاز میگیره😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
    کثافت فکر کردم فکر ازدواجه احمق

بزارحالا

فعلا زومه رو لپات کم کم به جاها باریک میکشه مجبوری بزنی از مردی بیفته😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706