2726

پستونک مضراتی نداره و دکترمم گفته مشکلی نداره بچه بخوره

بچه من دوسال کامل خورد خیلییییی وابستش بود

یه روز گرفتم قایمش کردم هرجی دنبالش گشت پیداش نکرد و به من گفت مامانی بگرد منم الکی گشتم و گفتم نیس بعد باباش ک‌ اومد گفت بگرد پیدا کن‌باباشم الکی گشتو گفت عه نیس

بعد من بهش گفتم فرشته مهربون دیده بزرگ شدی پستونکتو با خودش برد ک بده به یه نی نی دیگه

ک کلا دیگه از سرش افتاد الان ۴ ماهه ک دیگه نمیخوره

من به دستان خدا خیره شدم😍معجزه شد😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا بچه من پستونکی نبود به زور پستونکیش کردم از بس نق میزد و بد میخوابید الان یکم راحت شدم.

ولی تو خواب خسته که بشه خودش میندازه بیرون و میخوابه دیگه گریه نمیکنه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
خوب اینودیگ خودت مقصری من ۴تاپستونک فعال دارم توی یه جای دریسته کوچولومیزارم بالاسرش هروقت اون افتاد ...

آخه زیاد قلت میزنه یهو میبیتی زیر کمرشه یا شکمش گناه داره یبارم تو گوشش بود دیگه

2728
شبا تو تواب از دهنش میفته گم میشه زیرش یا تو پتو باید دو ساعت بگرم پیدا کنم بشورم.انقد گریه میکنه تا ...

زنجير پستونك بخر بنداز تو گردنش

كاري نداره كه

پسر من تا دو سال خورد 

بعد خودم از يك روزي قايم كردم و ندادم

اونم اصلا فرقي نكرد خواب و بيداريش😐 همون بدقلقي هميشه و ... بيشتر نشد الحمدالله

منم ديگه ندادم

زنجير پستونك بخر بنداز تو گردنش كاري نداره كه پسر من تا دو سال خورد  بعد خودم از يك روزي قاي ...

وای دختر من نباشه اصلا نمیخوابه انقد دوسش داره اشک میریزه ۱۰ ماهشه هی میگه هام هام گریا مسکنه

چند ماهگی این کارو کردی؟گریه نکرد

۹ ماهش  بود

ببین....به زور ترکش  بدی تاثیر خیلی  بدی  روش میذاره....اروم اروم ازش  بگیر..مثلا اول  روزها رو ازش‌ بگیر...شبها بخوره...بعد شبها که خورد و خوابید از دهنش بکش...اروم اروم

یه طمانی متوجه میشی که خودش تمایل زیادی نداره

کاربری چهارممه.به لطف بعضیا.از سال ۸۷ عضوم