2737
2734
عنوان

سونوگرافی گردن

| مشاهده متن کامل بحث + 11438 بازدید | 134 پست
آها ،نه من بیشتر از سه روز شد فکر کنم  میگم برای گردنت هرکاری کردی به من خبر بده

چشم حتما

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام خوبی چه خبر

سلام مرسی تو چطوری؟من فعلا دندونامو دارم درست میکنم ببینم ورم گلوم میخوابه

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
ممنون خداروشکر ،یعنی همون پر کردن اینا ؟

ن دندونمو عصب کشی ناقص کرده دندون پزشک سابق و بعد پر کرده همین باعث عفونت شده حالا باید یه دندون پزشک جراح دندونمو باز کنه مواد پر شده رو در بیاره عصب کشی رو کامل انجام بده شست و شو بده محیط رو و دوباره مجدد پر کنه و اگه لثمو وا کرده بخیه بزنه یه دندون عقلم دارم قراره بکشه انشالله ک ورم گلوم بخوابه شما و همه ی ما گلو ورم کرده ها خوب بشیم  

2738
آره واقعا آدم نمیدونه چی هست این  منم دندون عقل دارم میترسم بکشم

وا بکش بره 

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که داخل سایتشون کلی مقاله اعم از بیماری ماستیت، بیماری کاندیدیاز، کمبود ویتامین دی در بارداری و عوارض ان قرار داره که میتونه اطلاعات شما رو بالا ببره در ضمن در داخل کلینیکشون سونوگرافی مامو گرافی و نمونه برداری هم انجام میدن. تفسیر سونوگرافی بیضه و تفسیر سونوگرافی هم به صورت رایگان هستش .بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید

سلام.میخوام این درمان خودم برای ورم غدد لنفاوی گردن در اختیارتون بگذارم.چند وقت پیش غدد لنفاوی گردنم ورم کرد.سونو رفتم گفتن لنف نود ری اکتیو،دکترم گفت که دارو نداره ۶ ماه بعد باید سونو بدی اگه بزرگتر شده بود بیایی ازش نمونه برداری کنی.داخل اینترنت نگا کردم و چیزی برای درمان پیدا کردم.که براتون میذارم.من ازین دارو تونستم شربتش پیدا کنم.با مصرف این شربت غدد لنفاویم خوب خوب شد.درمانشم استفاده از گیاه سرخارگل .امیدوارم برای شماهم مفید باشه

آها ،نه من بیشتر از سه روز شد فکر کنم  میگم برای گردنت هرکاری کردی به من خبر بده

سلام خوبید ببخشید میتونم بپرسم شما از همون اولین بار که متوحه شدید بعدش تعدادش بیشتر نشد 

میشه یه شماره وات بهم بدی چندتا سوال ازتون بپرسم

2706