2737
2734
عنوان

اخه بیاین ببین باید از دست این شوهر چکار کرد دارم سکته میکنم بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 49 پست
اره عزیزم دقیقا اینجوریه مشاور نمیاد بریم حتی اون موقع قول داد باهام بیاد پیش مشاور اما نیومد تا اسم ...

کانال مشاوره ریحانه بهشتی رو عضو شو سوالات رو سرچ کن مثلا بنویس لجباز بعد سوالات مشابه سوال شما رو احتمالا بیاره اگه نیاورد هن میتونی سوال رو خودت بفرستی..رایگانه

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
کانال مشاوره ریحانه بهشتی رو عضو شو سوالات رو سرچ کن مثلا بنویس لجباز بعد سوالات مشابه سوال شما رو ا ...

چشم عزیزم ممنون از راهنمایی های خوبت خدا خیرت بده

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم گلم حتما مرسی که درددلامو گوش دادین و راهنماییم کردین خدا خیرتون بده یکم سبک شدم

عزیزم تو زندگی هر کسی مشکلات بزرگتری وجود داره.خداروشکر کن ک از اون خانونها نیسای ک میان تو سایت تایپیک خیانت همسر مینویسن..اینجور مسائل رو میشه حل کرد..فقط باید راهش رو پیدا کنی...از خانومهای با تجربه اطرافت مشورت بگیر..البته ن از خانواده همسرت..اونا ک گفتین دوروهستن‌‌ان شاالله ک مشکلتون به حق این شبای عزیز حل بشه سال بعد اینموقع تایپیک خوشبختیتو ببینم

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
عزیزم تو زندگی هر کسی مشکلات بزرگتری وجود داره.خداروشکر کن ک از اون خانونها نیسای ک میان تو سایت تای ...

فدای دل مهربونت الهی امین ،ان شالله همه جوونا خوشبخت بشن 

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
2731
فدای دل مهربونت الهی امین ،ان شالله همه جوونا خوشبخت بشن 

یاعلی