2733
2734
😶

😂😂😂😂😂😂😂😂

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نهههه میره تو ۲۷سالم میخام ۲۷ تا کادوی کوچولو بخرم اون قیمتم شوخی بود 😁😁😁

واسه یه سالگی شیشه شیر

پیتوننک

دو سالگی توپ

سه سالگی ماشین پلاستیکی.....

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2731

بجا ۲۷ کادوی کوچیک که تهش بدرد نمیخوره.یچی بخر که خوب باشه همیشه استفاده کنه

ده تومن که شوخی کردی ولی نمیدونم بودجه واقعیت چقده

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738
بجا ۲۷ کادوی کوچیک که تهش بدرد نمیخوره.یچی بخر که خوب باشه همیشه استفاده کنه ده تومن که شوخی کردی و ...

یکسری چیز های کوچیک لازم داره...مثل مسواک و مام و تیشرت و شورت و این چیزااا

میخام خلاقیت به خرج بدم 😂😂

بودجع دارم 

💙کنکوری1400✌🤓