2737
2734
عزیزدلی 😍 ی کوچول دیر رسیدی 💛

😂😂😂عیبی نداره😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه 😂😂😂فراموشمون کرده بودیا

ن بابا ی دوستم ترکید انقد ناراحت شدم ک نگو

ازون موقع کم میام کم حرف میزنم کم تگ میکنم کلا زدم ب سیم اخر😂😂😂

امروز بهتر شدم😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2731
ن بابا ی دوستم ترکید انقد ناراحت شدم ک نگو ازون موقع کم میام کم حرف میزنم کم تگ میکنم کلا زدم ب سیم ...

اخخیی عزیزم 😞

خوش بحال اون دوستت 😁

حالا من بودم کسی از رفتنم ناراحت نمیشد هیچ 

تازه خوشحال هم میبود 😂😂😂

همیشه در یادم خواهی ماند 🖤
اخخیی عزیزم 😞 خوش بحال اون دوستت 😁 حالا من بودم کسی از رفتنم ناراحت نمیشد هیچ  تازه خوشحال ...

ن بابا تو عزیز دلی 😍😘😘😘😍😘😘😍😘😘😍😍😍

قوربان شوما  ولی حقیقت محضه 😂😂

ن باو من حواسم هس😄😄😄

2738