2726
عنوان

شغل همسرتون چیه؟آیا خودتون هم شاغلید؟دوس دارید شاغل باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1402 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما قسط زیاد داریم مجبورم فعلا کار کنم تا یکم سبک بشیم اگه بچه دار شم شاید دیگه نرم سرکار

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  
منم امروز خونم سخته البته شاید بخاطر اینه که مریضم استعلاجیم ولی در کل بدون همسرم تو خونه بودن رو دو ...

من از ۱۵ مرداد تا آخر بارداریم انشاالله استعلاجیم...بعدشم ک ۹ماه استعلاجی  

خوش خوشانم ک هسسست ولی نمیتونم منکر سر رفتن حوصلمم بشم...

آخه اگه میشد تفریح کرد خوب بود...مسافرت نمیشه...شنا و ورزش نمیشه...تا تکون میخوری ی لک و خون کوفففتی میبینی...

منتظرم ۳ماهم تموم شه خطر سقط و لک بیاد پایین برم کلاس رانندگی...استفاده کنم از فرصت...

2728
ایول 3ماه مونده 😂چند ماه استعلاجی 😂کارمند کجایی بانو؟ 

ن بابا منتظرم ۳ماه اولم تموم بشه...  پرستارم...تو بیمارستان روانپزشکی...

با حساب کتابهای خودم دی ماه ۹۹ باید برم سر کار ک از اونورم چون بیمارستان روانیم دوماه مرخصی داریم در سال یک ماهم اونجا میگیرم(یک ماهش رو بی شعورا خودشون کم میکنن تو بارداری...)میشه آخرای بهمن انشاالله...

بعدشم منو شوهرم بچه بی فاصله دوس داریم میرم تو کار دومی و...  ...

ن بابا منتظرم ۳ماه اولم تموم بشه...   پرستارم...تو بیمارستان روانپزشکی... با حساب کتابهای خود ...

خوشبحالتتتت

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  
ن بابا منتظرم ۳ماه اولم تموم بشه...   پرستارم...تو بیمارستان روانپزشکی... با حساب کتابهای خود ...

😂 وای اونروز دوتا همکارای مردم داشتن راجع به یکی از همکارای خانوم که دوتا پشت هم آورد حرف میزدن 😂😂😂یکی داشت میگفت برگه روببر پیش خانم فلانی طرف نمیشناخت بعد میگفت همینکه از مرخصی زایمان اومد 6ماه بعد باز رفت 😂😂انقد کم هست یادت نیست 😂