2733
2739
عنوان

تشریف بیارید براتون امن یجیب بخونم لطفا بخونید👇

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتا برسم  بهش و ببینمش بیشتر .. دوتا هم خونه بخریم. یکی واسه خودت که هر چی زودتر به حاجتت بر ...

الهی عزیزم ممنون

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
انشالله بحق باب الحوائج مشکلتون حل بشه..و بقیه هم حاجت روا بشن بحق این شب..بچه ها محتاجم بدعا..

الهی امین حاجت روا عزیزم

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
2728
من مادر بشم سنم بالاست مرسی 

عزیزم  ب امید خدا ان شاء الله ب حق علی اصغر رباب  خدا بهت بچه سالم و صالح بده

2738
برای منم☹ که انشالله جواب بیبی چک مثبت باشه و اینی که حس میکنم تو دلم نینیم باشه

الهی  ب حق علی اصغر امام حسین     زودی باردار شی عزیزم. خبرشو بهم بده

الهی  ب حق علی اصغر امام حسین     زودی باردار شی عزیزم. خبرشو بهم بده

مرسی عزیزدلم منم برات ۵ تا امن یجیب خوندم به حاجت دلت برسی 

چشم عزیزم حتما❤❤❤

❤أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ ❤
 الهی عزیزم ممنون

قربونت عزیزم.💋

خسته شدم از این همه فاصله و دوری .

۶ ماه به ۶ ماه میبینمش ..

امیدم به اینه که ازدواج نکنه.

بازم شکرت خدا .توکل بخدا.💔

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡