2737
2734
اهاااا😂😂😂اخرش خل داره😆

آفرررين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دعات کردم عزیزم😍😍

مرسی عزیزم....منم برات صلوات فرستادم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
امضاتو خوندم از ته دلم گفتم خدایا شکرت،ایشالله به سلامت بیاد بغلت و سربلندیشو ببینی و بهش افتخار کنی

قربونت عزیزم...منم واسه پسرگلت صلوات فرستادم عزیزم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2738
خداروشکر من عادت ندارم تو زندگیه مردم سرک بکشم و کنجکاو بشم پیشنهاد میدم شمام همینطور رفتارکنی

کسی از شما نپرسید عادتون چیه گفتم نظرتون چیه .میخوای نبینی کسی دخالت می‌کنه لطفاً تایپکو ترک کن

کسی از شما نپرسید عادتون چیه گفتم نظرتون چیه .میخوای نبینی کسی دخالت می‌کنه لطفاً تایپکو ترک کن

عزیزم وقتی تاپیک میزنی فقد منتظر موافقات نباش یکمم انتقاد پذیر باش تو زندگیت ب دردت میخوره

میشه برای جور شدن یه کار خوب برای نامزدم دعاکنید
عزیزم وقتی تاپیک میزنی فقد منتظر موافقات نباش یکمم انتقاد پذیر باش تو زندگیت ب دردت میخوره

من انتقاد شمارو قبول کردم اما شما با لحن. بدی صحبت می‌کنی من تو زندگی کسی سرک نکشیدم فقط خواستم بدونم نظر بقیه راجبشون چیه

من انتقاد شمارو قبول کردم اما شما با لحن. بدی صحبت می‌کنی من تو زندگی کسی سرک نکشیدم فقط خواستم بدون ...

عزیزم چ فرقی میکنه خودت یکم فکر کنی کارت فرقی با سرک کشیدن نداره تو فقد کلماتو برای توجیه خودت محترمانه تر میگی اما دراصل همون سرک گشیدن خودمونه از تاپیکت رفتم التماس تفکر 

میشه برای جور شدن یه کار خوب برای نامزدم دعاکنید