2733
2734
عنوان

میخوام از شوهرم طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 41 پست
حتما جداشو منم تو عقد کتکم میزد ب هیچکس نمیگفتم بلکم درست بشه درست ک نشد بعد عروسی بد تر و پررو ترم ...

آره تصمیمم جدیه و برگشتی اصلا وابدا وجود نداره 

چون فوق العاده پررو شده بقول خودت😔فقط خیلی دوران سختیه خدا کمکمون کنه

خانوادم پشتمن میگن طلاق  پولم دارم  اما وابستشم دارم جون میدم 😢

ن وابسته کسی نباش ک زندگیتو ب اینجا کشونده اگه قرار بود اگه خوب بود از زندگی مشترکتون سیرت نمیکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره تصمیمم جدیه و برگشتی اصلا وابدا وجود نداره  چون فوق العاده پررو شده بقول خودت😔فقط خیلی دو ...

منم تو جداییم دارم دق میکنم خدا کمکمون کنه 😢😢😢

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
2728
ن وابسته کسی نباش ک زندگیتو ب اینجا کشونده اگه قرار بود اگه خوب بود از زندگی مشترکتون سیرت نمیکرد

همه بهم میگن 

نمیدونم دل لعنتیم بازم میخوادش احمقم احمق خاک تو سر من

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
خانوادم پشتمن میگن طلاق  پولم دارم  اما وابستشم دارم جون میدم 😢

ببین وابستگی اصلا چیز خوبی نیست...ادمیزاد به مواد مخدر هم وابسته میشه ولی آیا مواد برای انسان مفیده...

بدون رودربایسی با خودت ببین به درد هم میخورین....جفت هم هستید اگه اره که هیچی زندگیتو بکن اگه نه بهترین راه طلاقه...

من اگه یه خانواده درست حسابی داشتم یا یه خونه داشتم حتما ازش جدا میشدم چون واقعافقط دارم تحملش میکنم...

ببین وابستگی اصلا چیز خوبی نیست...ادمیزاد به مواد مخدر هم وابسته میشه ولی آیا مواد برای انسان مفیده. ...

ببین کنارش راحت دیوونه بازی میکنم مث خودم دیوونه است و راحتم پیشش 

اما دست بزن نداشتن رابطه جنسی بد دهنی خساست چیزایی ک نمیشه ندیدش گرفت

ببین وابستگی اصلا چیز خوبی نیست...ادمیزاد به مواد مخدر هم وابسته میشه ولی آیا مواد برای انسان مفیده. ...

ب خانوادت از مشکلاتت گفتی ؟ خبر دارن ؟ 

چون منم فک میکردم حمایتم نمیکنن البته اولا واقعا نمیکردن 

ولی الان قشنگ هویتش واسشون اشکار شده خودشون تشویق ب جدایی میکنن منو

2738
ببین کنارش راحت دیوونه بازی میکنم مث خودم دیوونه است و راحتم پیشش  اما دست بزن نداشتن رابطه جن ...

پس این وابستگی بریز دور...منطقی باش...به خودت بگو حداکثر ۱ سال غضه داری بعد تمام و راحت میشی...جدی میگم

پس این وابستگی بریز دور...منطقی باش...به خودت بگو حداکثر ۱ سال غضه داری بعد تمام و راحت میشی...جدی م ...

ان شاء الله ک بتونم 

ارزو میکنم تو ام زندگیت عالی بشه سخته واقعا درک میکنم 

ب خانوادت از مشکلاتت گفتی ؟ خبر دارن ؟  چون منم فک میکردم حمایتم نمیکنن البته اولا واقعا نمیکر ...

نه عزیزم پدر ومادر من نرمال نیستن...خودشون با خودشون درگیرن

نه عزیزم پدر ومادر من نرمال نیستن...خودشون با خودشون درگیرن

عزیزم 😢 ان شاء الله خدا خودش کمکت کنه