2726
خخخ منم همیشه اینجوریم همه چی دلم میخواد مخصوصا فست فود😋😋😋

من بارداری قبلیم هیچیییی دلم نمیخواستا

حالا این بارداری بیچارم کرد ..هرچند هرچی که دلم بخواد یا بهش نمیرسم یا بعداز چند رووووووز میتونم بخورم😥 آرزو به دلم موند همون لحظه که دلم خواست بخورم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هوس کردم خوردم.نصفی یا شایدم بیشتر.هیچی نمیشه...نخوری پشت بچت سیاه میشه

من دو تا سقط هم داشتم 

توی اولی هوس پفک کردم همون لحظه بهم نرسید نبود که برسه

واقعا انگار داشتم می مردم گریه میکردم از هوس آبروی خودمو برده بودم توی پارک 

2728
من بارداری قبلیم هیچیییی دلم نمیخواستا حالا این بارداری بیچارم کرد ..هرچند هرچی که دلم بخواد یا بهش ...

من چ قبل چ الان دم ب دقه یجی هوس میکنم

هوس بیشترم تو بارداری فست فود بود با نوشابه مشکی و بستنی زعفرانی.اما نوشابه نخوردم اصلا یا خیلی خیلی کم خوردم

⚘  لایک نکنین ⚘
کالباس رو بلدم ولی سوسیس نه

عزیزم از من به شما توصیه چه تو بارداری و خارج بارداری نخور این اشعالا را .دوستان میگن چیزی نمیشه ولی این چیز مسلم این اتو اشعالا ضرر داره مثل اینه که یکی بگه من یه عمر سیگار میکشم ولی چیزیم نشده پس سیگار ضرر نداره در صورتی که ضرر سیگار یه چیز ثابت شده .با این حرف که چند نفر خوردن و بچشون سالمه نمیشه این ریسکو کرد و این اشغالا را خورد .حالا خود دانی 

من دو تا سقط هم داشتم  توی اولی هوس پفک کردم همون لحظه بهم نرسید نبود که برسه  واقعا انگ ...

میفهممت.هوس یه لحطه است .کلافه میکنه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)