2737
2734
عنوان

همه از لباس های لاکچریتون عکس بزارید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 19439 بازدید | 289 پست
این لباسایی که گذاشتید لاکچریه؟؟؟     شوخی میکنید دیگه نه؟؟؟؟    

درضمن من به بقیه هم گفتم عکس ندارم توگوشیم و لان جایی هستم نمی تونم بزارم این عکس لباس ساده ام هست

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖

بفرماید😁

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما لباس لاکچریتو بزار ما معنی لاکچری رو بفهمیم

والا من که ادعا نکردم تاپیک لاکچری هم نزدم، ولی اونقدر لباس زیاد دارم که عقده نباشه برام   

تعریف من از لباس لاکچری اینه که یا اون لباس طراحی خاصی داشته باشه واسه یه مزون خاص یا طراح لباس خاص باشه، یا اینکه اون لباس برند باشه و خب تو کشور ما بخاطر وضعیت دلار لباسای برند اصل خیلی گرون قیمت هستن.

این عکسایی که من میبینم هیچکدم لاکچری نبودن ، حلال نمیدونم شما چرا جبهه میگیرید!!!!

اولامن ادعای لاکچری بودن نکردم دوما اگر این تاپیک و زدم فقط و فقط به خاطر این بود که ببینم بقیه لباسای لاکچریشون چه شکلیه سوما اگر لباس زیاد داری خوش به حالت استفادشون کن و فخرشو به بقیه نفروش چهارما مطمئن باش من اونقدری لباس دارم که تا ۱۰سال دیگه نیاز نباشه لباس بخرم ولی عقده ی اینو ندارم که جار بزنم در ضمن تعریف شما از لاکچری و تعریف بقیه از کلمه ی لاکچری ممکنه فرق داشته باشه اگر به پیتم توجه داشته باشید هیچ جبهه گیری از طرف من نسبت به شما نبوده اتفاقا برعکس این اتفاق اوفتاده😒

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖
2731