2733
2734
عنوان

ماسک خونگی برای جای لک و جوش و...

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 88 پست
اگر تونستی ی عکس ازش برام بگیر اگرم ن فک کنم متوحه منظورت شدم . یسری دون دون های ریز زیر پوست ؟  ...

اعلب دور دهان ولب و چونه 

تو عکس معلوم نیس .تو ایینه خیلی نزدیک میشم معلومه.البته همونا باعث شده پوستم صاف نباشه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعلب دور دهان ولب و چونه  تو عکس معلوم نیس .تو ایینه خیلی نزدیک میشم معلومه.البته همونا باعث ش ...

راجع بهش تحقیق میکنم عزیزم و اگر ب نتیجه رسیدم حتما برای درمانش تاپیک میزنم وصدات میزنم گلم ☺❤

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2731
ببخشید شما قصد کمک داشتید

متوجه نشدم؟

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
ببخشید شما قصد کمک داشتید

اهان عزیزم . 

بله میتونم لوازم تحریر بفرستم برات گلم 

2738
شرمنده فکر کنم اشتباه پیام دادم یکی بود تو تاپیکم گفت دفتر میتونم پست کنم برا بچت. کلا گیج شدم نفهمی ...

اره عزیزم اگر اراک باشی میتونم برات بفرستم یا معرفی کنم پسرت رو به یه خیر که بهش کمک کنه گلم ☺❤

راجع بهش تحقیق میکنم عزیزم و اگر ب نتیجه رسیدم حتما برای درمانش تاپیک میزنم وصدات میزنم گلم ☺❤

مرسی 😘😘😗

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
مرسی عزیزم حتما امتحانش میکنم ک نتیجشو اینجا میگم:)

❤😍 مرسی عزیزم . 

سلام عزیزم من بعد عمل و بیهوشی پوستم شروع کرد به جوش زدن ذاتا قبلا هم پوستم خیلی منافذ باز داشت و جوش میزد و جای جوش هم داشتم اما پیلینگ هالیوودی انجام دادم واقعا میتونن بگم الان پوستم شیشه ای شده پیش یه متخصص خوب انجام بدین حتما.

شماره دکترمو میزارم خواستی باهاش تماس بگیر کارش فوق العادس 🥰🥰 ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶