2726
عنوان

بعد از دو تا سقط حالا جفتم هم سر راهیه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 40 پست
گفته نزدیکی ممنوع کار سنگین نکن از پله بالا پایین نکن ما طبقه دومیم آسانسور هم نیست هر روز دار ...

عزیزم اول از همه اینکه استرس نداشته باش

۹۹درصد موارد با استراحت جفتت میره بالا

باتوجه به اینکه میگی سقط داشتی قطعا الان سلامت خودتو جنین مهم تر از سرکار رفتنته

اگه میتونی یک ماهی رو مرخصی بگیر که بچه قشنگ بیاد بالا

مهمه که استراحت داشته باشی.پله هر روز بالا پایین رفتن برات خوب نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جفتم پایینه نزدیک دهانه رحم ولی روی دهانه رحم نیست. دکترم بهم گفت فقط تو رابطه مراقب باشم لازم نیست به هیچ عنوان از فعالیتم کم کنم. با دکترت مشورت کن ببین چی میگه. اگه به دکترت اطمینان کامل نداری با یه دکتر دیگه هم مشورت کن. سر خود کاری نکن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
عزیزم اول از همه اینکه استرس نداشته باش ۹۹درصد موارد با استراحت جفتت میره بالا باتوجه به اینکه میگ ...

کارم تخصصیه نمیتونم یه ماه نرم سر کار اگه نخوام برم کلا باید ولش کنم 

امروز میرم میگم نیرو بگیرن به جام

2728

من هم دقیقا تو هفته ۱۵ هستم و جفتم مثل شما رو دهانه رحم. ولی دکتر گفت استراحت مطلق لازم نیست، تا هفته ۲۴ ۲۵ کشیده میشه بالا. من هم سر کار میرم. یک هفته فقط مرخصی گرفتم که استراحت کنم ولی باز هم مطلق نیستم. فقط بهم گفت نزدیکی نداشته باشم.

گفته نزدیکی ممنوع کار سنگین نکن از پله بالا پایین نکن ما طبقه دومیم آسانسور هم نیست هر روز دار ...

برای چی تاحالا هم رفتی سرکار؟منم دوتاسقط داشتم اگه حامله شم باز پابیرون ازخونه نمیزارم باچه جراتی سرکار میری نروخواهر

علت سقطای قبلت چی بود؟

برای چی تاحالا هم رفتی سرکار؟منم دوتاسقط داشتم اگه حامله شم باز پابیرون ازخونه نمیزارم باچه جراتی سر ...

ضعیف بودن اسپرم 

تا حالا هیچ مشکلی نداشتم اصلا نمیگفتن خطری وجود داره

آسپرین و شیاف و متفورمین استفاده میکردم 

الان توی nt گفتن اینجوریه😢