2737
2734
عنوان

سریال عشق ممنوع

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 35 پست
تنها سریال ترکی ک دوستش داشتم و نگاهش کردم همینه  چون اصلا سریالای ترکی رو‌دوس ندارم  ام ...

من چون به تاریخ علاقه دارم ماه پیکر رو دیدم

و وقتی توو استانبول سر مقبره ی احمد و ماه پیکر رفتم ، تشکر کردم که یه فیلم ساختن که من تاریخشون رو بدونم

کاش تاریخ پادشاههای خودمون هم سریال میشد که ما بدونیم کی هستیم و کی بودیم..

انگار تاریخ از چند سال قبل ۱۳۵۷ شزوع شده توو ایران

تو زندگی واقعیشم داره به شوهرش خیانت میکنه. یه دوست دارم اخبار سلبرتی های ترک رو دنبال میکنه اون گف ...

نه نه اسمش برن ساات هست،شوهرش هم کنعان دولو خواننده هست،یه مدتی شایعه شد که میخوان جدا بشن ولی شوهرش تکذیب کرد،اگه قضیه خیانت باشه،خبرنگارای ترکیه تاااااا طرف رو رسوا نکنن ول نمیکنن،فقط از اول ازدواج با مادر شوهرش مشکل داره نمیسازه.منم دقییییق دنبال میکنم خبرهای ترکیه رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نه اسمش برن ساات هست،شوهرش هم کنعان دولو خواننده هست،یه مدتی شایعه شد که میخوان جدا بشن ولی شوهرش ...

نمیدونم اون گف

من خوشم نمیاد از سریال و فیلم.فک کنم 15 سال بیشتره تی وی نگا نکردم.

حتی تاریکترین شب نیز پایان خواهد یافت و خورشید خواهد درخشید .روزهای خوب خواهند آمد.به امید فردایی روشن.
من چون به تاریخ علاقه دارم ماه پیکر رو دیدم و وقتی توو استانبول سر مقبره ی احمد و ماه پیکر رفتم ، ت ...

ندیدم این سریال رو الان شبکه ای نشونش میده ؟؟ 

آره واقعا هر سریال تاریخی هم ک بسازن راجبه بی عرضگی و کثیف بودنشون میسازن ک خیلیاشون اصلا واقعیت نداره 

واسه همین افکار ما ها تو دوران مدرسه وقتی تاریخ میخوندیم ازشون بدمون میومد اما الان میدونیم اونقدرها هم بد نبودن 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2731