2703
2553
عنوان

چالش نظافت

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 57 پست
سلام میشه درخواست دوستی مو قبول کنین کارتون داشتم ممنون 

قبول کردم عزیزم

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝

سلام عزیز خانم تورو به این ماه محرم قسمتون میدم درخواست دوستیمو قبول کن بخدا کارتون دارم که برام مهمه خواهش میکنم😭😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیز خانم تورو به این ماه محرم قسمتون میدم درخواست دوستیمو قبول کن بخدا کارتون دارم که برام مهم ...

درخواست دوستي ندادي كه عزيزم

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
درخواست دوستي ندادي كه عزيزم

ببخش عزیزم  اینقد استرس داشتم یادم رفت..الان درخواست دادم بهتون لطفا قبولش کن مهربون

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
2456

اسی جون اینجا ک میتونی. حالا بگو لطفا من کی مامان میشم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
اسی جون اینجا ک میتونی. حالا بگو لطفا من کی مامان میشم

دكترت رو عوض كن 

صد در صد بارداري داري نگران نباش

بين برج دوازده تا ٣ سال اينده خورشيد توي دلته

2714
دكترت رو عوض كن  صد در صد بارداري داري نگران نباش بين برج دوازده تا ٣ سال اينده خورشيد توي دل ...

ممنون  عزیزم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

سلام عزیزم من شما رو از یه تاپیکی پیدا کردم فهمیدم حس ششمتون قویه میشه بگین رابطه منو شوهرم درست میشه یا نه خواهش میکنم جواب بدین چون یدفعه ای گفت باید جدا شیم و الانم تو ماشین نشسته حتا تو خونه نمیاد

سلام عزیزم من شما رو از یه تاپیکی پیدا کردم فهمیدم حس ششمتون قویه میشه بگین رابطه منو شوهرم درست میش ...

در خونه ات رو با سركه بشور 

بعد از اين كه با سركه شستي بيا برات قهوه باز كنم ببينم داستان از چه قراره