2733
2734
عنوان

وای مهمونی دعوت شدیم شمال خانوم صاحبخونه منو بیچاره کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2493 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کجا توهین کردم جوابتونم که دادم چرا الکی ادامه میدی 

استارتر این تاپیک باید قفل شه

باز دوباره یه عده گشت ارشاد ریختن تو تاپیک، در مورد رابطه محارم شروع کردن به سخنرانی

الان تیکه پاره میکنن ....

2731
چقد رابطه هاي محارم مث خواهر برادر رو شنيدم😷

اره به خدا.اصلا منظور من رابطه بین محارم نیست والا.همه خواهر برادرا ازهم بدشون میاد ازنظرجنسی واین چیزا.نمیدونم چرا هروقت میگی پوششو رعایت کنین جلو داداشتون فکرمیکنن یعنی به هم چشم دارن؟قطعا ندارن.ولی خود منِ نوعی خجالت میکشم داداشم بدن منو ببینه دوست ندارم جز شوهرم بدنمو ببینه حتی محارمم.استارتر دختر فهمیده ای هستش.کسی که پست میزاره نظرمیخاد منم نظرمو دادم که نظر خیلیاس.

2738
مشخصه من هرجوری دوست داشته باشم هستم و زندگی میکنم، شماهم همینطور ، هرجور خودت دوست داشته باشی زندگی ...

شما پاسخی که استارتر به من دادو ریپلای کردی.شما میگی بقیه که نظرشون غیرازشماس ذهنشون سالم نیست.پس شما ام نظرتو برا خودت نگه دار طبق گفته خودت.

بنظر منم دیگه خواهر برادر تا این حد راحت باشن باهم زشته عزیزم دیگه نه اینکه خواهر جلو برادر مایو تنش ...

عزطززم الان اکثرا جلوی نا محرم تو تعطیلات و خارج از کشور لز ساحل اینجوری میپوشن من خودم نمیپوشم اما هر کس عقایدش پوششش تا زمانی که به ما اسیب نرسونه به خودش ربط داره 

شما پاسخی که استارتر به من دادو ریپلای کردی.شما میگی بقیه که نظرشون غیرازشماس ذهنشون سالم نیست.پس شم ...

عزیزم بیخیال

شما بگذر از من، من نه شمارو میشناسم نه صحبتی با شما داشتم

صحبتم با استارتر بود چون کامنتشو خوندم برنگشتم عقب ببینم کامنت شما چی بوده، لطفا برای حفظ ارامش اعصاب بقیه و خفظ تاپیک استارتر این بحث رو تموم کنید، و ریپلای نکنید

2706