2733
2734
عنوان

این هفته های آخر بارداری چرا اصلا نمیگذرهههه

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 58 پست
😕😕😕😕 اصلا نمیشه ما فامیل های دور ه دور هم میان اخه به چند نفر بگم نیان 

به مادر و مادرشوهرت بسپر بگن بهشون

من خودم رک گفتم چندنفرم ناراحت شدن اما مهم نیس واقعا 

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته اخه اولی, برام نموند, دومی هم سقط کردم اینم سومیه, فکر میکردم اینقدر خوشحال و سرحال باشم ک حد ...

خدا بهت ببخشه عزیزم 

منم پارسال تو پنج ماهگی از دست دادمش

سخته واقعا ولی خب اگر خودمون بخاییم میشهصبورتر بود تو این روزا

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
به مادر و مادرشوهرت بسپر بگن بهشون من خودم رک گفتم چندنفرم ناراحت شدن اما مهم نیس واقعا 

منم خیلی دوس دارم هیچکی نیاد ولی چون طبقه پایین مادرشوهرم هستن میان همه از الان عصم گرفته

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی
2731
استارتر منو تو با همیم تیکرمون تقریبا یه زمانه زمان سزارین و کی داده بهت؟

ولا من تیکرم به وقت سی و نه هفته تمامه یعنی یازدهم مهر گمونم 

منتها من به مهر نمیرسم با این دردام 

دکترم هنوز تاریخی بمن نداده 

شما چی؟

منم خیلی دوس دارم هیچکی نیاد ولی چون طبقه پایین مادرشوهرم هستن میان همه از الان عصم گرفته

ولی روزای اول زایمان تو شلوغی بودن وحشتناکه

من فقط خودم هستمو و مامانمو و شوهرمو پسرم 

بعد صفر میریم شهرستان خونه مامانم و هی بیان عیادتم 😁😁

ولا من تیکرم به وقت سی و نه هفته تمامه یعنی یازدهم مهر گمونم  منتها من به مهر نمیرسم با این در ...

به من برای سزارین ۳۰ یا ۳۱ شهریور گفت بیا ۳۸ هفته و ۴ روز میشم تقریبا، خیلی خسته کننده شده اصلا نمیگذره

2738
ولی روزای اول زایمان تو شلوغی بودن وحشتناکه من فقط خودم هستمو و مامانمو و شوهرمو پسرم  بعد ...

من مامانم شهرستانه قرار بیاد موقع زایمان پیشم باشه گفتم تا ۱۰ روز پیشم باشه بعدش برم خونه مامانم میترسم شوهرم نزاره بگه ۱۰ روز پیشت بود باز برای چی میخای بری اونجا کلم سوت میکشه مادرشوهرم هر ساعت بخاد بیاد پایین بگه بچه اینجوری بچه اونجوری حالا خوبه کله ۹ ماه و تک و تنها بودم دریغ از یه زنگ با اینکه همشون دور و ورم بودن

به من برای سزارین ۳۰ یا ۳۱ شهریور گفت بیا ۳۸ هفته و ۴ روز میشم تقریبا، خیلی خسته کننده شده اصلا نمیگ ...

بسلامتی ایشالا

تاریخ که میدن دیگه روزا اصلااا نمیگذره😂😂

من مامانم شهرستانه قرار بیاد موقع زایمان پیشم باشه گفتم تا ۱۰ روز پیشم باشه بعدش برم خونه مامانم میت ...

با مامانت برو بیخیال حرف شوهرتم 

خب زائو نیاز به مراقبت داره من بودم با وجود هر مخالفتی میرفتم

بسلامتی ایشالا تاریخ که میدن دیگه روزا اصلااا نمیگذره😂😂

اره واقعا، روزا هم بلنده تو خ‌نه کلافه میشم خیلی حوصلم سر میره شوهرمم که شب میاد، خیلی تنهایی بده

با مامانت برو بیخیال حرف شوهرتم  خب زائو نیاز به مراقبت داره من بودم با وجود هر مخالفتی میرفتم

ایشالا که گیر نده اخه اونجا راحتترم مامانمم راحتتره تو خونه خودش برای مراقبتم، از الان نذر و نیاز کردم شوهرم داستان درست نکنه چآن کلا استاد خراب کردن همه ی لحظه های خوبه زندگیمه

ایشالا که گیر نده اخه اونجا راحتترم مامانمم راحتتره تو خونه خودش برای مراقبتم، از الان نذر و نیاز کر ...

ان شالله که همه چی خوب پیش میره😇