2733
2734
عنوان

از نظر روحی نیاز دارم موهامو کوتاه کنم ولی همسرم میگه... 😕

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 57 پست

من امروز رفتم موهامو کوتاه کردم.خیلی خوب شد.راحت شدم.البته پسرم کلی غر زد وقتی دید.میگفت مامان حیف موهای قشنگت.ولی مهم اینه که خودم دوست دارم.البته بهم موی کوتاه میاد.شوهر منم اجازه نمی داد انقدر رو مخش رفتم تا راضی شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کوتاه کن یه رنگ و مش توپ هم بزن قبل دیدنش یه آرایش خوشگل هم داشته باش بدونه خوشگل کیه 😏😏 من اوایل زندگی شوهرم می گفت کوتاه نکن بهت نمیاد همین کار کردم اومد خونه تا دید فکش باز موند خدایی خیلی خوب شدم الان خودش میگه کوتاه نمی کنی😂

2731

منم 13 ساله ازدواج کردم خیلی دلم میخواهد موهامو کوتاه کنم ولی شوهرم نمیذاره .ولی دختر داییم بااینکه موی بلند دوست داره موهاشو همیشه مدل مردونه کوتاه میکنه چون  شوهرش موبلند دوست نداره.امان ازدست این مردا😕

[QUOTE=103048936]هرکس زیبای منحصر بفرده، این حرفشو نشنیده بگیر، به نظرش احترام بزار اما تو مسائل شخصیت خودت تصمیم بگی ...[/QUOTE

خخخخخ🤣🤣🤣🤣آفرین خوشم اومد از طرز فکرت خوشم اومد یادم باشه این دفه گیر بی خود داد روش اجرا کنم

2738