2733
2734
عنوان

شوهرم همیشه بهم شکاکه و بهم میگه دروغ میگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شوهرم یکم بهم شک داره ،البته ب خاطر زندگی قبلیش ،الانم ایرانسل من رو گوشیش هس ،من فقط فک کردم تم ...

مال من میدونه نمیدونم از کجا ولی این برنامه ایرانسل میتونی ببینی کی نت روشن کردی.. 

باهاش منطقي صحبت كردي درباره اين رفتاراش؟ 

اره بهش گفتم گفتم خودتو جم کن یا درست رفتار کن یا طلا قم بده تازه بدهکارم شدم ای نقد حرفای ناجور بهم زد میگه عمرا طلاقت نمیدم 

2728
خونوادم پشتم نیستن چون خودم خواستمش 😔

ای داد و بیداد خواهری 😭😭😭😭😭😭😭

دختر از بی کسی هار میشه 

پسر از بی کسی خوار میشه

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
2738
خواهری  چطور باهم اشنا شدید و باهم ازدواج کردید

سه چهار سال بود دوس بودیم خیلی همو میخواستیم البته این آقا منو دیده بود من اونو ندیده بودم تقریبا فامیل خیلی دور بودن بعد با ی واسطه از طرف اون آقا آشنا شدم باهاش... خیلی اومد خواستگاری خونوادم قبول نمی کردن منم پافشاری میکردم ولی این بار آخر که اومد خواستگاری اصلا نمیخواستمش چون تازه چشام باز شده بود فهمیدم چ آدمیه ولی شکاک نبود اون موقعه اما خیلی ازیتم میکرد تا به خودم اومدم گفتم نمیخوامش خونوادم مجبورم کردن خواهری بخدا انگار خدا هم منو دوس نداره با من لج کرده اخهه چرااااا😢

سه چهار سال بود دوس بودیم خیلی همو میخواستیم البته این آقا منو دیده بود من اونو ندیده بودم تقریبا فا ...

حواهری چرا خانواده ات قبول نکردندو پشتت را بگیرن 

و دلیل نخواستنت را قبول نکردن 

حواهری چرا خانواده ات قبول نکردندو پشتت را بگیرن  و دلیل نخواستنت را قبول نکردن

نمیدونم دیگه فقط از سر لجبازی.... انگاری جادوشون کرده بودن الا و بلا اسرار داشتن باهاش ازدواج کنم، از بعضی حرفاشونم متعجب بودم بخدا برعکس شده بودن می گفتن ما همیشه پشتتیم.... الانم میگن نه خود تم خواستی باید ادامه بدی 

نمیدونم دیگه فقط از سر لجبازی.... انگاری جادوشون کرده بودن الا و بلا اسرار داشتن باهاش ازدواج کنم، ا ...

الهی خواهری 

غصه نخور 

بهتره جدا بشی با ادم شکاک و بد دل نمی تونی زندگی کنی چون هیچ وقت درست نمیشه من تجربه داشتم که می گم اولش گفتم درست میشه بزار خوب منو بشناسه بعد گفتم بریم زیر یه سقف درست میشه بعد گفتم بچه بیاد دیگه درست میشه الان ۱۸ ساله  درست نشد فقط من نابود شدم الانم مجبورم به خاطر بچم تحمل کنم  وقت ریختم تو خودم الانم شدم یه ادم افسرده ، کاش وقتی مثل تو عقد بودم یکی راهنماییم می کرد همه گفتن درست میشه اما درست شدنی نیست خودتو قربانی نکن