2726
میدونم اما درمان چیه دو سه بار پرمترین استفاده کردن بهتر شده اما ریشه کن نه دوباره یه جا دیگه زده

زردچوبه گیاهی معجزه آسا با خواص ضدالتهابی و ضدعفونی کننده که به کاهش علائم بیماری گال کمک زیادی میکنه

هر روز 1 قاشق غذاخوری پودر زردچوبه را با چند قطره آب لیمو و مقداری آب مخلوط کن، خمیر غلیظ حاصل را به طور مستقیم به نواحی آسیب دیده بمالین. یک ساعت بعد با آب گرم بشورین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند روز طول میکشه 

بستگی  به شدت درگیری بیماری تو سطح پوست داره! منم بازم براتون داروی گیاهی میفرستم امتحان کنید! سرکه سیب هم خوبه برای از بین بردنش! متونید یه لیوان سرکه رو تو یه لیتر آب حل کنید بعد خودتون باهاش بشورید یا تو وان بزارید بعد حمام کنید! اگه جای زخم خیلی عمیق بود کمی سرکه سیب با پنبه فقط محل زخم بزنید بعد کمی با آب گرم بشورید

2728

برای مطالعه مقاله معتبر خارجی به زبان فارسی درباره روتین روز و شب پوست به مجله زیبایی رنگدونه مراجعه کنید.

در  مجله زیبایی رنگدونه میتونید مقالات جذاب دیگه درباره آرایش حرفه ای، ازبین بردن جای جوش، نحوه صحیح شست و شوی مو و بدن و سایر مقالات معتبر خارجی ترجمه شده به زبان فارسی رو به صورت رایگان مطالعه کنید.

علاوه بر این می تونید در فروشگاه رنگدونه محصولات برند های معتبر بهداشتی مثل بایوآکو رو با قیمت مناسب تهیه کنید.

https://rangdoneh.com/