2726
عنوان

علائم ودلایل عفونت واژن در زنان و روش های درمان خانگی آن

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 72 پست

[QUOTE=102663680]وای این روش هایی که عرض کردم هم جواب نداده براتون ؟؟ [/QUOT

۱۰مرداد پریود شدنی یه هفته قبلش توآب سرکه میریختم بانمک جوش شیرین پودر سیر سماق مینشستم توش خارشم خوب میکرد ولی توپریود درد همیشگی شدبرام

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
[QUOTE=102663680]وای این روش هایی که عرض کردم هم جواب نداده براتون ؟؟ [/QUOT ۱۰مرداد پریود شدنی یه ...

حتما به ماما مراجعه کنید 

حتما که راهی هست برای خوب شدن خواهر 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما به ماما مراجعه کنید  حتما که راهی هست برای خوب شدن خواهر

نمیدونم منتظرم ..بشم برم دکتر

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
حتما به ماما مراجعه کنید  حتما که راهی هست برای خوب شدن خواهر

ازسال۹۳ این دردمیکشم اونوقتام چندبار ماما رفتم خوب نشدم

2728
بله . انشالله خدا بخواد . متاسفانه درمان دارویی قطعی برای کیست آندومتریوما وجود نداره . قرص های جلو ...

سپاس از وقتی که گذاشتید  

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
برای درمان زخم رحم چه راهی رو پیشنهاد میدین؟

هومیوپاتی رو سیستم ایمنی بدنت رو تقویت میکنه زخم خوب میشه تو امضام توضیح دادم 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

من یه پست گذاشتم نظر و تجربه خانمها رو راجع به کیست تخمدان پرسیدم. خیلی ها میگفتن از داروی گیاهی جواب گرفتن. اما پزشک خودم هم نظر مثبتی راجع به داروی گیاهی نداشت. اونایی که جواب گرفتن ممکنه اصلا کیست نداشتن یا خیلی کوچیک بوده که با جوشونده و... خوب شده؟؟؟

ازسال۹۳ این دردمیکشم اونوقتام چندبار ماما رفتم خوب نشدم

انشالله بهبودیتون خواهر 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
من یه پست گذاشتم نظر و تجربه خانمها رو راجع به کیست تخمدان پرسیدم. خیلی ها میگفتن از داروی گیاهی جوا ...

بروکلی عالی براکیست

انشالله بهبودیتون خواهر 

انشالله 

چه جالب

هرروزباید خورد مثلا کوچک خرد کرد توسالادشیرازی ریخت ماست خیارریخت توماست ریخت یاسالادفصل یاهرچی خواستی

هرروزباید خورد مثلا کوچک خرد کرد توسالادشیرازی ریخت ماست خیارریخت توماست ریخت یاسالادفصل یاهرچی خواس ...

امتحان میکنم. من که کلا رابطم با بروکلی خوبه