2737
2734
عنوان

مامانا سلام نوزادم يه مشكلي داره نميدونم چيه

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 23 پست
بالا نمياره ها فقط حالت اين مدلي داره  اورغواي نگيره مياره البته  ولي با اروع و بعدشم يك ...

رفلاکس پنهان داره به احتمال زیاد

مثل پسرهای منه

اسیدمعدش تا گلوش بالا میاد و دوباره قورتش میده، میتونی تصور کنی اون اسید معده چقدر تلخ و ترشه و گلوش رو میسوزونه؟ خوب کانلا منطقیه که با این شرایط با گریه شدید از خواب بپره.

قدم اول اینه که توی اولین فرصت ببریش دکتر. تا اگر رفلاکس داره شدت رفلاکسش مشخص بشه و متناسب با اون دارو بگیره. بذای رفلاکس بهتره بری پیش یه فوق تخصص گوارش اطفال، تو این زمینه کارشون از متخصص های اطفال بهتره.

اگر شیر خودت رو میخوره در کنار دارو باید رژیم غذایی رفلاکس رو رعایت کنی. 

این دو تا باهم یعنی رژیم شما و دارو بعد از حدود 2 هفته حداقل تا 80 درصد حالش رو بهتر میکنه.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
اخه زدي بالاي يك ماه مال من هنوز ماه نشده نينيم

عزیزم احتمالا شدید خودش زود نشون داده. بچه خواهرشوهرم تو همون بیمارستان خودش نشون داد این رفلاکس لعنتی. ببرش سونو گرافی. درجه رفلاکسش مشخص میشه. طبق اون بهش دارو میدن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راهش رو پيدا كردي بگو  من كه همش بغلمه تو بغل آروم تره

توی بغل ارومتره چون توی حالت خوابیده بیشتر رفلاکس میکنه. بعد از شیر دادن نباید بلافاصله بخوابونیش، یکم روی شونت به حالت ایستاده نگهش دار بعد بخوابونش

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2728
نه  كلا دستاش تو دستمه بغلم هم خوابيده است  نافش رو شما الكل زديد؟

نه خودش افتاد.

2738
بعد از افتادن براي ضد عفوني

نه نیازی به ضد عفونی کردن نیست