2737
2734
عنوان

خانمای هشت ماهه بیایین از دردامون بنالیم 😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 126 پست
آب کیسه جنین چه رنگیه؟ میگم نکنه اون آب با باقیمونده شیاف میاد بیرون بخاطر این زرده؟ 

شیاف ترشحات رو ابکی میکنه نترس

اون زردی هم لابد از عفونته

برو جیش کمن خودتو خشک کن یه پد بذار و چندساعت عادی باش اگر خیس شد نشتی کمیسه آبه

البته من تجربه کیسه آب دارم یهو انگار آدم خیس میشه رنگ خاصی هم نداره

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=102628711]شورتت وقتی خیس شد رنگی نداشت؟ فقط خیس بود؟ [/Qآب کیسه آب یه کوچولو خیلییییی کم شیریه انگار ولی نه اونقدر که تو شورت معلوم شه یه کمم انگار چسبناکه 

اون تست پد رو که گفتم انجام بده 

اب کیسه آب انگار یهو مثلا نصف استکان آب میریزه لای پات 

نگران نباش اگر کیسه آب بود قشنگ منتوجه میشدی مثل الان مشکوک نبودی دیگه

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
2728
مرسی عزیزم ،تا شنبه صبر میکنم برم دکترم، انشاالله چیزی نیست

ان شالله آبم زیاد بخور

شما ساکتون رو بستین

من چون دکترم گفته ممکنه زودتر از قبل زایمان کنم یکماهه ساکو بستم 

ولی چیز زیادی نخریدم چون نمیتونم برم بیرون در حد ضروریات خریدم تا بعد زایمان ان شالله