2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم از بچه داری😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند جایی که مااینجا داریم حضور مادراهم لازمه چون ببخشید هنوز بچه هام خودشون ب تنهایی دسشویی نمیرن.یع ...

مگه خدمتکار ندارن؟ خدمتکارای مهد میبرن بچه رو

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️
2731

الان كه شرايطت خيلي سخته حتي مالي

ميخواستم بگم مثلا همين جاريتو كه ميگي دعوت كني اگه تونستي همه بچه ها رو بگيري بش بگي بچه رو نگهميداري اون استراحت كنه بعد اونم همينطور بچه هاتو نگه داره

حالا انشاا...به سلامتي رفتي خونه خودت

همسايه اي دوستي دختر خاله اي كه شرايط مشابه داره به هم كمك كنين مثلا

الان كه شرايطت خيلي سخته حتي مالي ميخواستم بگم مثلا همين جاريتو كه ميگي دعوت كني اگه تونستي همه بچه ...

متاسفانه اهل این کارا نیس‌اون دوتا دختر داره واز پسرای من بزرگترن.همیشه میگه من تحمل مسرارو ندارم.خیلی فضولن.اعصاب میخوان واین حرفا.اون شرایط من رو میدونه ولی تاحالا نشده مثلت میشنهاد کمکی کنه بهم ولی خودش شده مثلا میره خونه دوستاش دختراشو میزاره اینجا خونه پدرشوهرم.ولی نسبت به بقیه کمتر این کاراروانجام میده.تنها کسی که این کارو نمیکنه منم😑

اهواز گلم

گفتی خستمه  و مادرم زن بزرگیه متوجه شدم.آخه من یه همکارخرمشهری داشتم اینجوری میگفت یادش بخیر یاد همکارعزیزم افتادم.انشاا...همیشه شادوسلامت باشی وخداپسرهای بلاتو حفظ کنه خانووووم  

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2738
اره عزیزم.تافهمیدم خواستم سقط کنم.وقتی سونو دادم گفت خانوم بچت تو ماه پنجمه....😐

ای جان زنده باشن الهی. بذارشون پارک های سرپوشیده ساعتی نگه میدارن بچهارو. ی نفسی بکشی. بزرگ میشن انشالله باهم میرن مدرسه کلی تایمِ استراحت داری. ولی دیگه مواظب باشیا😉

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!