2726
عنوان

سود بانک حرامه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2367 بازدید | 34 پست
سلام عزیزم ما کلا سود بانک بهمون نمیاد کلا از اول نامزدیمون هر وقت پول کذاشتیم اون بانک ک ن اون موسس ...

البته با مسولش ک صحبت کردیم گفت تا حالا نشده زیر بیت درصد سود بده میگفت البته ب مشتریامون پایینتر میگیم چون سودش بستگی ب سود سهامی ک میگیریم داره و متغیره  بعدا گله و شکایت نکنن

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
ماه. دقیقا سرماه سودش واریز میشه

منظورم اینه حساب ماه شمار گذاشتن یا سالیانه،چون بانک مسکن حسابهای ماه شمارش ۱۰درصده ولی سالیانه ۱۸درصد یعنی اگه سالیانه گذاشتی دیگه نباید دست به اصل پول بزنی وگرنه سودش میشه همون ده درصد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورم اینه حساب ماه شمار گذاشتن یا سالیانه،چون بانک مسکن حسابهای ماه شمارش ۱۰درصده ولی سالیانه ۱۸در ...

اها .من سودشو گفتم ک ماه شماره. چقد سوالم داری ماشالله.

سوالات تخصصیو بانک بپرس دقیق جواب مید.من حساب بابامه نمیدونم حزییاتو. ولی فک کنم هروقت بخواد میتونه بردارع موجودیشو

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
دقیقا جواب درست همینه که شما گفتید .  دوستای گلی که اختلاس و اینها رو مثال میزنن ، اون به جای ...

بله و اونهایی هم که اختلاس و دزدی و... کردن ی روزی باید جواب بدن. هر کس مسئول اعمال خودشه. نمیشه چون ی عده ی کارای خلاف انجام دادن ما هم انجام بدیم.

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2728