2733
2739
عنوان

یه ختم سخت اما خیلی مجرب

| مشاهده متن کامل بحث + 24672 بازدید | 251 پست
@نگییییین       @روشا1234 ‍  شما اگه حتمی هستید و وقتشو دارید خبر بدید& ...

هستم عزیزم 400 بار روز سه شنبه

فقط لطف کن لیست نهایی هم بنویس که همه ببینن و تو ذهنشون برای همه لیست دعا کنن

به امید حاجت روایی همه

اميدوارم منتظرا به زودي ني ني بياد تو دلشون،اونايي كه ني ني تو راهي دارن ني ني شون رو سالم در آغوش بگيرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هستم عزیزم 400 بار روز سه شنبه فقط لطف کن لیست نهایی هم بنویس که همه ببینن و تو ذهنشون برای همه لیس ...

باشه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
باشه عزیزم پس خبرم کن اگر قرار شد بخونم.مرسی

باشه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
أَسْتَغْفِرُ اللّٰه الَّذِي لَاإِلٰهَ إِلّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّوْمُ الرَّحْمانُ الرَّحِيمُ بَدِيع ...

سلام عزیزم.

من سه شنبه پاک هستم.منم بنویس بیزحمت.

ب امید اینکه همه آدما ب آرزوشون برسن.❤️❤️❤️

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
سلام عزیزم. من سه شنبه پاک هستم.منم بنویس بیزحمت. ب امید اینکه همه آدما ب آرزوشون برسن.❤️❤️❤️

پر شده گلم ❤

چه مدت بعد این ذکر؟فورا؟میشه توضیح بدید چجوری

تقریبا یک ماه بعد تموم شدنش و اینکه واقعا برامون جور شد یه خونه وام دار بود که صاحبخونه هم خیلی راه اومد و مبلغو توی چند تا چک گرفت و بقیه هم کمک کردن واقعا یه جورایی معجزه بود خداروشکر

2738
@skoot     متنو کامل بخونید اگه حتما شرکت می کنید و وقت دارید اسمتونو بنویسم  یک س ...

یادم نمیره بنویس.لطفا

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

@دخترتهرونی    

سلام ،لیست آماده کردید واسه ختم استغفار،فردا بخونیم؟

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
@دخترتهرونی     سلام ،لیست آماده کردید واسه ختم استغفار،فردا بخونیم؟

اره  

امادس 

تگ می کنم اونایی که حتمی بودن