2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره پسرم عشق مادربه فرزند قابل قیاس با هیچی تو دنیانیست بعدش مادرم بعد همسرم بعد پدرم برادرام

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2728
ببخشید میپرسم.اگه دوس داشتی جواب بده. چرا داشتی؟

چون طلاق گرفته ام

هععععی روزگار

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
قربونت عزیزم.نه فعلا.خیلی ها میگن بچه که بیاد عشقت بهش بیشتر از همسرته.فعلا تجربش نکردم اما امیدوارم ...

راستشو بخوای من أصل این موضوع که آدم یکیو از یکی دیگه بیشتر دوست داره همه جا قبول ندارم. 

مدل علاقه ها فرق داره. من میتونم هر کسی رو در جایگاه خودش صد در صد دوست داشته باشم. 

یعنی پدر و مادرم رو صد در صد، خواهر و برادر رو صد در صد، همین طور همسر و فرزند. 

حتی دوستمو. 

مامانم میگه وقتی داداشم به دنیا اومده بود با خودش می‌گفته مگه میشه کسی بیاد که من از این بچه بیش‌تر دوسش داشته باشم ( منظورش بچه ی دوم بوده) 

منو که زاییده دیده منم به همون اندازه دوست داره.