2733
2734
عنوان

سالگرد ازدواج بدون جشن😔

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 34 پست
اسی واقعا مردا تو این فازا نیستن هیییییچکدومشون اوناییم که انجام میدن هممممه یا یه برنامه ای تو ذهن ...

حداقل میتونه بگه که خانومم سالگرد ازدواجمون مبارک یا حداقل اعصابمو خورد نکنه

خیلی دلم گرفته خیلیییییییی

الان هردوتون عصبانی هستید بهتره بذاری امشب بگذره 

بعد ی نامه ای چیزی بنویس بذار جلوی اینه بهش بگو میدونم اوضاع مالیمون خوب نیس منم انتظار کادو ندارم اما دلم میخواس بهم تبریک بگی و باهم خوشحال باشیم.از اینجور چیزا بنویس باورکن از دلت درمیاره.سنگ که نیس.دوست داره❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بهت حق میدم ناراحت باشی

منم اولین سالگرد ازدواجم تقریبا هیچی پول نداشتم (حدود 100تومن ته حساب همسرم بود و من خبر داشتم چون هرچی پول و پس انداز داشتیم زدیم به کار و سرمایه گذاری کردیم)

همسرم از چن روز قبل رفته بود تو فکر و یه روز مونده به سالگرد ازدواجمون بحثش شد بعد اینکه تبریک گفتیم به هم و کلی از خاطرات گذشته تعریف کردیم به همسرم گفتم به هیچ  عنوان کیک نگیر چون من تو رزیمم فقطم دو نفریم و تک و تنها تو شهر غریب مجبور میشم همشو خودم بخورم .

خلاصه سالگرد گذشت هیچ جشن و کادویی هم در کار نبود ...

اسی واقعا مردا تو این فازا نیستن هیییییچکدومشون اوناییم که انجام میدن هممممه یا یه برنامه ای تو ذهن ...

عزیزام نظراتتو به همه نسبت نده وجمع نبند

توعاشق ترین مردزمینی.انقدرکه با گرمای عشق ومحبتت بالاخره یخ قلبمو بازکردی
2731
خیلی دلم گرفته خیلیییییییی

عزیزم الان اعصاب هردوتون خرابه.همسرت هم ناراحته شایدبه خاطربی پولیش ناراحته وعصبانی شده.شایدخجالت میکشه ازنداریش ونمیتونه بگه.آرومترکه بشیدووصاع بهترمیشه.

توعاشق ترین مردزمینی.انقدرکه با گرمای عشق ومحبتت بالاخره یخ قلبمو بازکردی