2726
مادرم نمیگذارد🤣🤣🤣🤣

من نمیدونم این رنگ مو چیه من الان طبق نظر خانوادم مشکلی نیست ناخن بکارم مژه بزارم ارایش غلیظ کنم موهامو فر کنم صاف کنم کراتین کنم مدل دار کوتاه کنم لباس هایی که میخوام و بپوشم و خلاصه همه چیز ولی موهامو نباید رنگ کنم نمیدونم این چه فکریه مامان من میکنه البته میخوام به زودی برم هایلایت کنم بعد رنگ کنم تو هم بزن تو کار هایلایت  کم کم راهش بنداز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد بیشتر بهت میخوره باشی ببخشیدا ولی کاری کردی ک سنت بیشتر بزنه

چیکار کردم مگه؟؟؟منظورت چیه؟؟؟؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
2728
من نمیدونم این رنگ مو چیه من الان طبق نظر خانوادم مشکلی نیست ناخن بکارم مژه بزارم ارایش غلیظ کنم موه ...

دقیقا همه اینکارو کردم اونو نمیزاره نه هایلایت کنم ۴۰میشه سنم🤣🤣🤣

الان فک میکنم شما دماغت عملی باشه اره؟یعنی کاری ندارن دماغت و عمل کنی ولی موهات و نباید رنگ کنی &nbs ...

اره عزیزم ۱۸شدم زرت رفتم عمل کردم چون شکسته بود و به زور تحمل میکردم اره دقیقا🤣🤣🤣

نه عزیزم طلایی

کلا رنگ موی مشکی به اون رنگ پوستایی که سفید مرمری هستن خیلی خیلی میاد، پوست سبزه یا گندمی درجه های یه مقدار روشنتر از مشکی مث خرمایی نسکافه ای عسلی دودی این چیزا بیشتر بهشون میاد

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!