2726
واقعا ۱۳ سال که گوشی نمیدن دست بچه .‌سن گوشی از ۱۶   ۱۷ سالگیه . هر چند توی جامعه ایی که ۱ ...

واقعا همینه 

دیروز دختر عموی شوهرم ۱۴ سالشه باهام اومده بود پاساژ لباسش لخت بود سر شونه هاش و با شلوارک اینا به کنار اما خیلی بلند بلند حرف میزد و الکی میخندید بهش گفتم عزیزم آهسته یه کم سنگین باش لباستم خوب نیست همه نگات میکنن برگشته به من میگه من راضی اون راضی گور بابای ناراضی😐😐فکرشو بکن دوس پسر داره و آقا راضیه مثلا این اینجوریه😫😫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان خوشحالی ک مچتو نگرفته؟؟بعدها میگی کاش مچمو میگرفت و نمیذاشت

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
2728