2726
عنوان

خانما توروخدا آبروم در خطره

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 26 پست
نمیخام خانوادم بفهمن، برم دم خونشون چی بگم به کی؟ بدتر نشه

احتمالش هس اگه خودتون بريد و بگيد بدتر هم كنن 

بهتره يه بار با خواهر تون الكي از اونجا رد بشيد همين كه گفت شما برو بهش بگو يعني چي اين رفتار ها 

خدایا شکرت 🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😑😑😑😑 خب توضیح بده به همسرت  بگو این رفتار دارن  چون جلو چشمشون بودم  به چشمشون ...

اخه ما اصلا صمیمیتی نداشتیم ونداریم، والا من اصلا نمیدونم این اسم منو از کجا میدونه، داد میزنه تو هرررجا اسممو میگه

2728
😑😑😑😑 خب توضیح بده به همسرت  بگو این رفتار دارن  چون جلو چشمشون بودم  به چشمشون ...

من همین حرفو شوهرعمه ام یه بار به شوهرم گفت،شوهرم هم با خنده گفت هر روز میزنمش همینه که هست چی میگی،حس میکنم با لحن کمی شوخی کمی جدی گفت.حرصش گرفته بود

خدایا شکرت   

من یه بار پسر همسایمون اومد خونه جدید بابام واسه سیم کشی تلفن منم تازه عروسی کرده بودم و با شوهرم اونجا بودم پسره دیوونه در اومد گفت بهار یادته چقد گازت میگرفتم 😑😑😑😑😑 شوهرم😒😒😒😒😒😒😒

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
اخه ما اصلا صمیمیتی نداشتیم ونداریم، والا من اصلا نمیدونم این اسم منو از کجا میدونه، داد میزنه تو هر ...

خوش بحال خودم که پسرهمسایمون و دوست بچگیام همین شوهرمه،مشکل شما را ندارم 

خدایا شکرت   
من همین حرفو شوهرعمه ام یه بار به شوهرم گفت،شوهرم هم با خنده گفت هر روز میزنمش همینه که هست چی میگی، ...

همسر منم تا یک مدت ادای راه رفتنش و هیکل ورزشکاریش درمیاورد تا ببینه حساسیت تشون میدم یا نه 

وقتی دید هیچی نمیگم خیالش راحت شده الان میگه سعید چ ادم خوبیه هاا و..

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋