2726
عنوان

ازدواج تو ی شهره دیگه و فاصله گرفتن از فامیل

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 62 پست
اگه منظورت ب منه ک گفتم١۰۰۰کیلومتر دور شدم ک بگم بهت گلم  بخاطر اونا دور نشدم,بخاطرخوشبختیم دور ...

نه گلم کلی گفتم..فکرکردم واقعا فقط بخاطر فامیلا هزاران کیلومتر دورتر میرین تعجب کردم..خونه خاله ها دایی هام همه تقریبا تو ی منطقه هستیم ولی روابطم کنترل شده هست..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

منم راه دور ازدواج کردم راضیم از فامیل دورم .میتونم برم‌شهر خودم ولی ترجیح میدم‌سر کسی تو زندگیم نباشه.هر وقتم دلم تنگ میشه میرم شهر خودم ولی گاهی میگم کاش پیش مامانم بودم غروبا میرفتم‌پیشش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره مهم همون همشهری و هم زبون بودنه پس نزدیک خانواده همسرم نیستی زودتر میارتت سربزنی چون خودشم خاکوا ...

مرسی از راهنماییت عزیزم..اره اول خوده انسان باید مهم باشه...شرایطش خ خوبه جوری نیس بتونم حتی رد کنم...مرسی عزیزمممم