2726
عنوان

واسه اینکه قطره اهن سیاه نکنه چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4974 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قطره آهن لیپوزفر بگیر دندون سیاه نمیکنه‌خوش طعمم هست.بعدش حتما آب بده و دندان ها با یک دستمال تمیز پ ...

منم بخاطر سیاه نشدن دندون دخترم ، قطره آهن لیپوزفر می دادم بعدش هم آب می‌خورد هر شب هم مسواک ولی بازم دندوناش سیاه شد .اونم نه یکی دو تا ..همه شون 😔😔 شیر شب هم از هشت ماهگی قطع ، واقعا موندم چیکار کنم 😔😔. شهرستان مون دندان پزشک اطفال نداره. موندم چ کنم .دکتر آنلاین کاری می تونه بکنه ؟

خدایا،شکرت منو لایق مادر شدن دونستی ....خدای مهربونم هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن😍.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن🙏🏻.اگه منتظره دامنشو سبز کن🙏🏻.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن🙏🏻.اگه مستاجره صاحب خونش کن🙏🏻.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن🙏🏻.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تو رو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن🙏🏻.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🥰🌷🥰🌷
به محض اینکه سیاه میشه باید ببرید پیش دکتر، منم دیر بردم ، دکتر شکاریان میگفت اگه زودتر میبردم میتون ...

چی گفت بهتون دکتر ؟

خدایا،شکرت منو لایق مادر شدن دونستی ....خدای مهربونم هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن😍.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن🙏🏻.اگه منتظره دامنشو سبز کن🙏🏻.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن🙏🏻.اگه مستاجره صاحب خونش کن🙏🏻.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن🙏🏻.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تو رو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن🙏🏻.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🥰🌷🥰🌷
2728
عزیزم این همه قطره اهن خوب که دندونو سیاه نمیکنه اونارو بهش بده قیمتاشم از 40 تومن شروع میشه  ...

دندون دختر من با لیپوزفر سیاه شد