2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دايم موخوره ميزنه هي ميرم نوك اش رو كوتاه ميكنم فقط شانسم اينكه رشد موهام خيلي خوبه سريع باز بلند ميشه اما براي موخوره فقط چرب كردم پايين موها قبل از حموم و بعد از حمومه قبل از حموم با روغن زيتون يا هر روغن ديگه چرب كن تو حموم زياد ساقه موهاتو نشور بعد از حموم هم روغ ارگان بزن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
موهاتو کوتاه کن بعد ماسک استفاده کن حتما هربار بعد از حمام من موهام اینجوری بود با اینکه فوق‌العاده ...

ببخشید که سوال میکنم.میشه کاربرش هم بگید لطفا..منظورم اینه که نرم کننده هست یا تقویت کننده..تشکر

اللّھمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌الفَرَج🌱
2728

کلا بابد چند وقت یکبار سرشون بزنی یکم و هفته ای یکبار حداقل قبل حموم بشون روغن زیتون بزن به نوکشون چند ساعت بمونه بعد بشور

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
ببخشید که سوال میکنم.میشه کاربرش هم بگید لطفا..منظورم اینه که نرم کننده هست یا تقویت کننده..تشکر

هم تقویت کننده و ترمیم کننده هست هم نرم کننده من خیلی راضیم

تو بازار و داروخونه گیر نمیاد من از یه پیج خریداری میکنم 

مشاوره رایگان پوست و مو هم دارن راهنماییتون میکنن 

هم تقویت کننده و ترمیم کننده هست هم نرم کننده من خیلی راضیم تو بازار و داروخونه گیر نمیاد من از یه ...

ممنون بابت راهنمایی🌷

اللّھمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌الفَرَج🌱