2726
اره من هر دکتر رفتم گفت مشکلی نیست حتی یکیش گفت شکل دریچه این جوره وگرنه اصلا بیماری حساب نمیشه اما ...

نت چرند زیاد میگه! در مورد خال سرچ کن، مینویسه سرطان پوست

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پرولپس يعني شلي  پرولپس دريچه ميترال تصور احمقانه يك مشت دكتر بيشعور و بيسواده كه امكانات و س ...

واقعا نظرتون همینه،من پارسال بخاطر استرس کرونا احساس کردم قلبم درد میکنه رفتم دکار اکو گفت افتادگی دریچه داری قرص اینا نوشت یه دونه شو نخوردم یه مدت گل گاو زبون و اسزخدوس سنبل الطیب خوردم استرسم کمتر،یادم رفت بکلی قلب درد و گاهی درد میکنه اونم میگیره ول میکنه نه زیاد حالا امشب یه پست دیدم تو اینستا دختره جون عمل کرده بود دریچه شو یه استرسی گرفتم از سر شب فقط دارم گریه میکنم 

واقعا نظرتون همینه،من پارسال بخاطر استرس کرونا احساس کردم قلبم درد میکنه رفتم دکار اکو گفت افتادگی د ...

سلام عزیزم منم مثل شما هستم درخواست دوستیم را قبول کن حرف بزنیم

از لج کسی خودتونو تو چاه نندازید راهی که میرین برگشت نداره من از ۱۷ سالگی به بعد  زندگی کردم اما نه اون زندگی که میخواستم انگار همون تابستون تا الان زمان راکد شد و همه چی برام عین ی خواب میگذره
2728