2726
عنوان

نزدیکی بعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 58 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا دوس ندارم به شوهرم توهین کنی.تاپیک نزدم توهین بشنوم.

اگه نميخواستي توهين بشنوي نبايد اين رفتاره زشت و زننده شوهرتو اينجا مطرح ميكردي اگه واسه تو عاديه واسه بقيه ي همجنسات خيلي موضوع غير عادي ايي هستش پس توقع نداشته باش كسي به شوهرت حق بده 

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
ببخشید ی سوال داشتم من تقریبا ۲۰ روز دیگه اینا زایمانم میشه میخام طبیعی باشه میخواستم ببینم واقعا ...

من خودم متوجه نمیشم بالاخره عزیزم بدن نسبت به قبل یه تغییراتی داره تو هردوروش سزارین و طبیعی...من بخیه زیاد خوردم اونی هم که برام بخیه زد گفت چون زایمان سختی داشتی خوب برات بخیه میزنم از شوهرم میپرسم میگه نسبت به قبل هیچ فرقی نکرده خودمم فکر نمیکنم زیاد فرقی کرده باشه

اگه نميخواستي توهين بشنوي نبايد اين رفتاره زشت و زننده شوهرتو اينجا مطرح ميكردي اگه واسه تو عاديه وا ...

کاش اگه کمکی از دستتون بر نمیاد هی به استارتر زخم زبون نزنید واقعا...

به هر دلیلی باهم دعواشون شده

ایشون هم معلومه همسرشو دوست داره که نمیذاره بهش توهین بشه  اونوقت شما اصرار داری که بهش توهین شه!!!

مشخصه خارج از این موضوعات زندگی گرمی دارن که دنبال راه چاره ان!

استارتر خودش از پس همسرش بر میاد! الان ناراحتیش چیزه دیگه ایه

کاش به جای تنش سعی کنیم بهم دیگه آرامش بدیم حداقل اینجا!!

من خودم متوجه نمیشم بالاخره عزیزم بدن نسبت به قبل یه تغییراتی داره تو هردوروش سزارین و طبیعی...من بخ ...

مرسی از جوابت عزیزم

من خیلی نگران این قضیه هستم

بیشتر از درد زایمان 

کاش اگه کمکی از دستتون بر نمیاد هی به استارتر زخم زبون نزنید واقعا... به هر دلیلی باهم دعواشون شده ...

شمام بهتره منو ريپلاي نكني كسي با شما نبود استارتر تاپيك زد منم نظرمو گفتم فكر نميكنم به شما ربطي داشته باشه

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
شمام بهتره منو ريپلاي نكني كسي با شما نبود استارتر تاپيك زد منم نظرمو گفتم فكر نميكنم به شما ربطي دا ...

عزیزم با کمال میل دیگه ریپلایت نمیکنم🌹شما هم سنگین نری فکر نکنی!

درحالی که محترمانه باهاتون صحبت کردم.

موفق باشی

مرسی از جوابت عزیزم من خیلی نگران این قضیه هستم بیشتر از درد زایمان 

به اونی که برات بخیه میزنه سفارش کن خوب بزنه عزیزم ....پس قدیمی ها چیکارمیکردن تو خونه زایمان میکردن بدون بخیه...

اگه نميخواستي توهين بشنوي نبايد اين رفتاره زشت و زننده شوهرتو اينجا مطرح ميكردي اگه واسه تو عاديه وا ...

اها نمیدونستم توهین کردن برای اهل اینجا عادیه..نه عزیزم من دنبال راه حل بودم..