2733
2734
عنوان

کیا مهر و شهریور زایمانشونه؟🍼🍼🍼🍭🍭👼👼👯👯

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 39 پست
اره هفته ایی ۴بار ولی جدیدا کمش کردم چون ی کوچولو انقباض لحظه ایی میگیرم ک میگن خوب نیست 

من شوهرم از اول بارداریم کلا جدا میخوابه خیلی میترسه و دکترام میگن دخول ضرر داره من خودمم میترسم ماشالله شما دل شیر داری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 5 هفته ی دیگه دارم 

پس منم سزارین بشم همینم من حس میکنم بچه ام شهریور ب دنیا میاد حسم میگه

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
من شوهرم از اول بارداریم کلا جدا میخوابه خیلی میترسه و دکترام میگن دخول ضرر داره من خودمم میترسم ماش ...

ولی دکتر من بهم گفت مشکلی نداری و میتونی با اینکه دوتا دکتر عوض کردم حتما یا سقط داشتی یا بچه ات پایینه ی چیزی هست ک گفت نداشته باش 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2728
خانماا بهتریم زمان واسه اقدام کی هست و اینکه چه فصلی واسه زایمان خوبه؟؟

ب گرما نخوره دوران بارداریت بهتره چون گرما هم نمیزاره پیاده رویی بارداری داشته باشی واسه زایمان راحتت...هم نفس کم میاری گرم باشه ک از شانس ما شد گرما سرگیجه همراه تنگی نفس ..اقدامت تو گرما باشه ک اخرش نخوری ب گرما بهتره چون اخرش سخته 

ولی دکتر من بهم گفت مشکلی نداری و میتونی با اینکه دوتا دکتر عوض کردم حتما یا سقط داشتی یا بچه ات پای ...

دکتر میگفت سطحی اشکال نداره،من ۸ سال باردار نشدم و کلی دکتر رفتم واسه اونه شوهرم میترسه  

دکتر میگفت سطحی اشکال نداره،من ۸ سال باردار نشدم و کلی دکتر رفتم واسه اونه شوهرم میترسه     ...

اها پس حق داره 

2738