2733
2734
عنوان

چی کار کنم مامانم قرصاشو نمیخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 48 پست
مرسی عزیزم از توضیحت

فدات. انشالله مامانت سلامتیشو بزودی بدست بیاره الان تو مرحله ی انکاره اما مطمئن باش یه روزی این واقعه رو قبول میکنه. 

اما برای من سواله چرا مامانت اینجوری شده. مگه شوهر سابقتو دوست داشته؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات. انشالله مامانت سلامتیشو بزودی بدست بیاره الان تو مرحله ی انکاره اما مطمئن باش یه روزی این واقع ...

نه گلم

میگه ازش بدی ندیدم ولی همین که دخترمو اذیت کرده ازش بدم میاد

نگران ایندمه 

نه گلم میگه ازش بدی ندیدم ولی همین که دخترمو اذیت کرده ازش بدم میاد نگران ایندمه 

انشالله سلامتیشو بدست میاره. نگران نباشید. شما هم میتونی بهش امیدواری بدی. و بهش بگی برای اینده ات کلی برنامه داری که الان تو این شرایط بهتر پیتونی بهشون برسی. و میتونی بهش بگی اگه واقعا نگران ایتده ی من هستی باید قوی باشی و بهدمن کمک کنی. نه اینکه خودتو اینجوری کنی. اینجوری من نگران تو میشم و از همه ی برنامه هام عقب میوفتم. ببرش بیرون. بگردین. تو بخند. براش برقص براش شادی کن. لباسهای رنگی بپوش. آهنگهای شاد گوش بده باهاش شوخی کن. مدارا کن. اگه بشه برید مسافرت .تاثیر داره. بهش بگو اصلا بیا قرصها رو بندازیم دور. بشرطی که تو خودت کمک کنی و خوب بشی. 

گاهی وقتها رفتارها و حرفها از هزاران دوز قرص و دارو تاثیرشون بیشتره 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731