2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

١٥ ارديبهشت به دكتر نامداري توي كلينيك محدود شفق

ببخشيد ميشه بپرسم تعداد و مورفو چجوري بود؟ و ازمايشتون رو مركز ناباروري داده بوديد يا...

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
ببخشيد ميشه بپرسم تعداد و مورفو چجوري بود؟ و ازمايشتون رو مركز ناباروري داده بوديد يا...

تعداد ٤٨ ميليون مرفو ٣ درصد ازمايشگاه رويان و ازمايش اخرش رو هم مسعود انجام داد

خداياشكرت....❤️ 
2728

پس ازمابيشگاههاي خوبي داديد

ما كه بابدبختي همسرم ازمايشگاه درخونه داد هرچيم ميگم جاي خوب برو گوش نميكنه تازه با اين وجود جوابش بد بود

تعداد25 و مورفو 40درصد

شما راضي هستيد از دكتر نامداري؟ من دلم ميخواد يه دكتر ديگه هم برم مشورت كنم نميدونم چه كنم

پس ازمابيشگاههاي خوبي داديد ما كه بابدبختي همسرم ازمايشگاه درخونه داد هرچيم ميگم جاي خوب برو گوش نم ...

همين كه ميگي مرفو ٤٠ يعني تو ازمايشگاه مراكز ناباروري انجام نداده چون رنج ازمايشگاه ناباروري مرفو خوب بالاي ٤ درصد هستش. حتما راضيش كن بره مركز ناباروري چون فقط جواب اونا معتبره

خداياشكرت....❤️ 
همين كه ميگي مرفو ٤٠ يعني تو ازمايشگاه مراكز ناباروري انجام نداده چون رنج ازمايشگاه ناباروري مرفو خو ...

مشكل راضي كردنش نيست كه مشكل اينه كه بدون نزديكي نميتونه نمونه بده

مشكل راضي كردنش نيست كه مشكل اينه كه بدون نزديكي نميتونه نمونه بده

اصلا نبايد نزديكي كنيد موقع نمونه😞😞جوابش معتبر نيست. حتي معذرت ميخوام اب دهان هم نبايد استفاده بشه. ازمايشگاه مسعود اتاق مخصوص دارن راحتتره براتون

خداياشكرت....❤️ 
اصلا نبايد نزديكي كنيد موقع نمونه😞😞جوابش معتبر نيست. حتي معذرت ميخوام اب دهان هم نبايد استفاده بشه ...

اره ميدونم اما چون شوهر من نميتونه بدون نزديكي دكتر گفت با همون نزديكي ازمايش بده ببينم چجوريه

اصلا نبايد نزديكي كنيد موقع نمونه😞😞جوابش معتبر نيست. حتي معذرت ميخوام اب دهان هم نبايد استفاده بشه ...

چقدر هزينه كرديد؟

2706